[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

شجاعیان به‌دنبال شکستن طلسم ۴۰۰روزه، روزنامه شیراز نوین

داریوش شجاعیان امیدوار است بعد از نزدیک به 400 روز در ترکیب استقلال به میدان برود.
به گزارش ورزش سه، آخرین بار در تاریخ 29 مهر 98 بود که داریوش شجاعیان در دیدار با سایپا در لیگ نوزدهم برای استقلال به میدان رفت. او در یک صحنه برای تصاحب توپ، با عارف حاجی عیدی درگیر شد که زانوی پای چپ شجاعیان در این صحنه، دچار پارگی رباط صلیبی شد.
بعد از آن اتفاق شجاعیان مجبور به جراحی زانویش شد و چند ماهی دور از میادین بود. تعطیلات طولانی مدت کرونایی باعث شد تا این ستاره خط هافبک استقلال به بهبودی برسد اما اینبار چون نامش از لیست استقلال در آمده بود نتوانست به ترکیب تیم تا پایان لیگ نوزدهم راه پیدا کند.
شجاعیان امید داشت در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش بازی کند که بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال این شانس را از او گرفت. مصدومیت بد موقع قبل از شروع فصل بیستم لیگ برتر مزید بر علت شد تا او مقابل مس رفسنجان در هفته اول هم غایب باشد.
داریوش اما حالا با انگیزه زیاد به تمرینات استقلال برگشته است. او تلاش می‌کند تا هرچه سریع‌تر آمادگی اش را به دست آورد و مقابل فولاد در هفته دوم به میدان برود. شجاعیان که قراردادش با استقلال را نیز ثبت کرده حالا یکی از نفرات موثر خط هافبک محسوب می‌شود. اگرچه او فعلاً اختصاصی تمرین می‌کند اما امیدوار است مقابل فولاد به حسرت 396 روز بازی نکردن پایان بدهد و در ترکیب تیمش برای دقایقی هم که شده به میدان برود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی