[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

پرونده یارانه‌ها به دادگاه می‌رود ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: کمیسیون انرژی با اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی مجلس بر عملکرد سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها موافقت کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، فریدون عباسی در تشریح جلسه روز یکشنبه 25 آبان ماه کمیسیون انرژی مجلس شواری اسلامی، گفت: در این جلسه درخواست 27 نفر از نمایندگان برای اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس بر عملکرد سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها بررسی شد.
نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس آقای موسوی لارگانی به عنوان نماینده درخواست‌کنندگان اعمال این ماده بر عملکرد سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها توضیحاتی ارائه داد و پس از رأی‌گیری نمایندگان حاضر در این جلسه درخصوص استنکاف دو سازمان مذکور از بند (۱) ذیل جدول تبصره (۱۴) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور نظر مثبت داشتند.
وی در ادامه توضیح داد: همچنین در صورت موافقت صحن علنی با اعمال ماده 234 آیین‌نامه داخلی مجلس بر عملکرد سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها، پرونده جهت رسیدگی به قوه‌قضائیه و سایر مراجع ذیل صلاح ارسال خواهد شد و باید خارج از نوبت و بدون تشریفات دادرسی رسیدگی شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی