[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

بورس در اسارت حقوقی‌های متخلف ، روزنامه شیراز نوین

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: علی‌‌رغم قید فوریت در نامه‌ای که بیش از یک ماه از زمان ارسال آن به سازمان بورس می‌گذرد، متأسفانه تاکنون پاسخی از سوی قالیباف اصل به ما ارائه نشده و بنابراین شنبه نامه دیگری برای آنها ارسال شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با اشاره به ارسال نامه خود به قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برای معرفی سهامداران حقوقی متخلفی که برخلاف قانون، بازارگردانی نکرده‌اند، به مجلس گفت: علی‌الرغم قید فوریت در این نامه که بیش از یک ماه از زمان ارسال آن می‌گذرد و نظر به ضرورت شناسایی حقوقی‌های متخلف در بازار سرمایه، متأسفانه تا به امروز پاسخی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به ما ارائه نشده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: در این راستا روز شنبه نامه دیگری به سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال کردم و در آن خواستار اعلام اسامی حقوقی‌های متخلفی که بازارگردانی نکرده بودند، شدم تا مجلس بتواند این اسامی را طی گزارشی به قوه قضائیه ارسال کند.
علیزاده تأکید کرد: بسیاری از حقوقی‌های متخلفی که در بازار سرمایه سوداگری کرده و موجب اختلال در اقتصاد شده‌اند، در هیئت مدیره سازمان‌ها نفوذ دارند و در این راستا اجازه تهیه و ارسال این گزارش را به سازمان بورس و اوراق بهادار نمی‌دهند. 
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس اظهار کرد: مطمئناً ما به عنوان نمایندگان مردم وظیفه حفظ و صیانت از سرمایه‌های مردم را برعهده داریم و این موضوع را دنبال می‌کنیم تا متخلفان به سزای عمل خود برسند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی