[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

استاندار فارس: طرح همیار سلامت گامی مؤثر در قطع زنجیره کرونا خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در آیین رونمایی از طرح همیار سلامت شهید سپهبد سلیمانی و گزارش گیری از نواحی بسیج درخصوص رزمایش بزرگ سلامت دفاع زیستی، با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات خوبی در استان فارس صورت گرفته است، تأکید کرد: فارس یکی از استان‌های موفق در زمینه کنترل و مقابله با شیوع کرونا بوده است. استاندار فارس رفع آلودگی در نقاط مختلف شهری و روستایی، تولید ماسک، تداوم کمک‌های مؤمنانه، تولید مواد ضدعفونی، تولید اکسیژن و افزایش آن، کمک به کادر درمان و اغنا سازی افکار عمومی را از جمله این اقدامات دانست و خاطرنشان کرد: همه این برنامه‌ها در چارچوب همدلی، همکاری و همفکری با مجموعه شورای تأمین و ستاد استانی کرونا انجام شد و هم نظری و هم‌پوشانی که بین مسئولین استان وجود داشت و دارد در موفقیت این اقدامات اثرگذار بوده و امیدواریم در ادامه این موضوع اثرگذار باشد و بتواند وجود این ویروس را از جامعه پاک کند.
دکتر رحیمی بیان کرد: طرح همیار سلامت با هدف پیشگیری از گسترش بیماری و بیماریابی و کمک به گذراندن دوران نقاهت و کمک به کادر بهداشت و درمان بر اساس اجرای فرمان مقام معظم رهبری انجام شده و نوید بخش این است که می‌توانیم این بیماری را شکست دهیم. وی در ادامه با بیان اینکه حسن طرح همیار سلامت در مقایسه با سایر طرح‌ها اجرای آن از پایین به بالاست، اظهار کرد: این طرح از خانواده شروع می‌شود و به جامعه شهری و روستایی گسترش پیدا می‌کند و امیدواریم زمینه قطع زنجیره انتقال بیماری را فراهم کند. استاندار فارس همچنین از فرمانداران و مسئولان ستاد کرونای شهرستان‌ها و شورای تأمین شهرستان‌ها که زحمات زیادی کشیدند نیز تقدیر کرد و گفت: همه اقداماتی که تاکنون انجام شده زیر نظر ستاد استانی کرونا و ستادهای شهرستانی کرونا با همکاری سایر مجموعه‌ها بوده است.
 نماینده عالی دولت در استان فارس از فرمانداران و بخشداران و شهرداران و دستگاه‌های اجرایی خواست هماهنگی و همکاری لازم را در اجرای موفق طرح همیار سلامت داشته باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی