[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

پایان جنگ ۲ماهه رشید مظاهری و تراکتور، روزنامه شیراز نوین

با اعلام باشگاه استقلال، رشید مظاهری دروازه بان این فصل آبی‌ها، برنده دعوای حقوقی با تراکتور شده است.
به گزارش ورزش سه، مظاهری که در روزهای انتهایی فصل گذشته نغمه جدایی از تراکتور سر باز زد و اقدام به فسخ یک طرفه قرارداد خود با این باشگاه کرد، بعد از گذشت 3 هفته باب مذاکره با استقلال را باز کرد و در شرایطی که صحبت‌هایی مبنی بر پیوستن او به پرسپولیس مطرح می‌شد، با احمد سعادتمند به توافق رسید تا خیال آبی‌ها بابت استخدام یک دروازه بان مطمئن راحت شود.
مظاهری سپس تمرینات خود را با استقلال آغاز کرد و در شرایطی که صحبت‌هایی مبنی بر جدایی سیدحسین حسینی شنیده می‌شد، اما این دروازه بان نیز در استقلال ماندنی شد تا دروازه استقلال دوباره شرایطی جالب و پرهیجان تر از فصل گذشته پیدا کند.
اما عقد قرارداد رشید و استقلال در شرایطی انجام شد که باشگاه تراکتور نیز شکوائیه ای را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال فرستاد و این بازیکن را به جدایی غیرقانونی از باشگاه و عدم وفاداری به مفاد قرارداد متهم کرد.
شکایتی که خیلی زود از سوی رشید مظاهری پاسخ داده شد و وکیل وی اعلام کرد که باشگاه در عقد قرارداد با وی صادق نبوده و در محتویات قرارداد در سال‌های دوم و سوم دست برده شده است و اساساً شکایت رشید مظاهری و جدایی او از باشگاه تراکتور به همین سبب انجام شده است.
این پرونده که ظاهراً پیچیدگی و حساسیت‌های بسیاری داشت، در چند مرحله در کمیته تعیین وضعیت مورد بررسی قرار گرفت و در شرایطی که هواداران استقلال بابت مدت زمان طولانی رسیدگی به آن خشمگین به نظر می‌رسیدند، سرانجام دیروز احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال رسماً اعلام کرد این پرونده به سود رشید مظاهری و البته باشگاه استقلال به پایان رسیده و مختومه اعلام خواهد شد.
باشگاه تراکتورسازی ادعا کرده بود در صورتی که رأی این پرونده به سود مظاهری باشد، پرونده را به فیفا خواهند برد اما در عین حال آنها با خرید یک دروازه بان در این فصل نشان دادند که پرونده رشید مظاهری و بازگشت او به تراکتور چندان مدنظرشان نیست اگرچه پیروزی در این پرونده حقوقی برایشان بسیار پر اهمیت به نظر می‌رسید.
در نهایت این خبر از سمت باشگاه استقلال منتشر شده است و هنوز فدراسیون فوتبال اقدام به اعلام رسمی آن نکرده است اما به نظر می‌رسد با توجه به رسمیت اعلام این موضوع در صفحه اطلاع رسانی باشگاه استقلال، باید از رأی کمیته تعیین وضعیت به سود مظاهری مطمئن بود.
تراکتور که یکشنبه‌شب با تغییر مدیرعامل مواجه شده، ممکن است مسائل بزرگ تری داشته باشد اما یقیناً به این موضوع واکنش نشان خواهد داد. رشید مظاهری پس از حضور در 2 اردوی تیم ملی، از حالا به عنوان بازیکن استقلال کار خود را جدی تر دنبال خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر پیراهن آبی‌ها را بر تن کند و جنگ بزرگ خود را برای تصاحب پیراهن شماره یک تیم ملی، کلید بزند.
البته شایعاتی درباره نارضایتی او از تلاش استقلال برای کاهش 
قرارداد وی شنیده می‌شود که باید دید در این زمینه چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی