[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

غافلگیر شدم! مهابادی باید من را در جریان می‌گذاشت، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز می‌گوید از انتخاب داوود مهابادی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان اطلاعی نداشته است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، عبدالرسول فلاح در خصوص انتخاب داوود مهابادی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان و در پاسخ به این سؤال که وضعیت سرمربیگری فجر شهید سپاسی چه خواهد شد، اظهار داشت: من از این موضوع اطلاعی ندارم و الان از زبان شما این خبر را می‌شنوم و خودشان تا بدین لحظه چیزی به من نگفته اند.
فلاح ادامه داد: واقعاً در جریان نیستم و غافلگیر شدم. مهابادی عصر روز سه‌شنبه در دفتر من بود و چیزی در خصوص این موضوع به من نگفت و فقط گفتند برای پیگیری چند کار به تهران می‌روم. اینکه در مقابل این مسئله چه اقدامی انجام دهم در حال حاضر نمی‌توانم چیزی بگویم و فقط می‌توانم بگویم غافلگیر شده ام.
مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی افزود: باید به شیراز بیایند تا ببینم جریان چه بوده است‌. افتخاری است برای کسی که به تیم‌های ملی و نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کند ولی من از جانب شما مطلع شدم که داوود مهابادی سرمربی تیم ملی جوانان شده است. شاید بازی‌های تیم ملی جوانان سال آینده برگزار می‌شود و به همین خاطر این تصمیم را گرفتند.
وی بیان داشت: این موضوع به دیروز و امروز ارتباط ندارد و قطعاً مذاکرات طرفین از روزها پیش شروع شده بود و باید او به ما اطلاع می‌داد و حتی تماسی با ما می‌گرفت. اینکه من از زبان شما این خبر بشنوم کار درستی نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی