[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

روزنامه پاکستانی: کشته‌شدن یکی از رهبران گروه تروریستی «جیش‌العدل» در پاکستان، روزنامه شیراز نوین


رسانه‌های پاکستانی گزارش دادند که نیروهای این کشور در جریان یک درگیری «ملا عمر» عضو ارشد گروه تروریستی «جیش العدل» را که در عملیات‌هایی تروریستی علیه ایران مشارکت داشته، از پای درآورده‌اند.
به گزارش ایسنا، روزنامه Dawn پاکستان نوشت: ملا عمر تروریستی که دولت ایران برای مدتی طولانی او را تحت تعقیب قرار داده بود و دو پسر او روز سه شنبه در درگیری در شهر تربت پاکستان کشته شده اند. 
بنا به نوشته این روزنامه پاکستانی، پلیس اعلام کرده است که این تروریست در شهر تربت مخفی شده بود که یک گشتی پلیس در یک گشت زنی عادی به خودرویی در این منطقه هشدار توقف می‌دهد اما سرنشینان آن سعی می‌کنند فرار می‌کنند و به سمت نیروهای پاکستانی تیراندازی کرده اند. بنا بر این گزارش، پلیس خودرو را تعقیب کرده و به سمتشان تیراندازی می‌کند. تیراندازی شدید مدتی ادامه می‌یابد تا اینکه سه سرنشین خودرو کشته می‌شوند. ستار رانجو افسر پلیس پاکستانی به روزنامه دان گفت: این سه نفر که در جریان تیراندازی کشته شدند، به خاطر آدم ربایی، کشتن نیروهای ایرانی و دیگر فعالیت‌های خرابکارانه برای مدتی طولانی تحت تعقیب دولت ایران بودند. پلیس جسد ملاعمر و دو پسرش به را به بیمارستان شهر تربیت منتقل کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی