[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

۱۰۳ زندانی آزاد خواهند شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس اعلام کرد که با اجرایی شدن طرح غربالگری و پایش زندانیان در این استان، زمینه آزادی ۱۰۳ زندانی تاکنون فراهم شده است.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی سه‌شنبه ۲۷ آبان با اشاره به اجرایی شدن طرح غربالگری زندانیان در استان فارس، گفت: این طرح از روز سه‌شنبه با شتاب بیشتری اجرایی شده است.
موسوی خاطرنشان کرد: با ابلاغ یک بخشنامه به حوزه‌های قضائی استان فارس، اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان، به عنوان یک اولویت اعلام شده است.
رئیس کل دادگستری فارس با یادآوری اینکه، توجه به وضعیت زندانیان، همواره یکی از اولویت‌های دستگاه قضا در این استان بوده است، گفت: اکنون بحث پایش زندانیان در اولویت قضات سراسر استان قرار گرفته است.
موسوی خاطرنشان کرد که بر ضرورت افزایش کیفیت حضور قضات در زندانها و دیدار با زندانیان، در سراسر استان فارس تأکید شده است.
رئیس کل دادگستری فارس اضافه کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، جمعاً با آزادی ۱۰۳ زندانی محبوس در زندان‌های فارس در قالب مرخصی پایان حبس، موافقت شده است.
موسوی پیش از این نیز اعلام کرده بود که با اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان در استان فارس، انتظار می‌رود که تا پایان سال شاهد کاهش حدود ۳۰ درصدی جمعیت کیفری زندان‌های این استان باشیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی