[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

قفسه‌های خالی، انبارهای لو رفته، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس خبر داد: کشف ۲ انبار احتکار مواد غذایی در شیراز
قفسه‌های خالی، انبارهای لو رفته 

سالاری: بیش از سه تن برنج و ده‌ها قلم کالای بهداشتی و مواد غذایی در انبارهای یادشده کشف شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: بازرسان این سازمان طی روزهای اخیر دو انبار بزرگ احتکار مواد غذایی در شیراز را کشف و ضبط کردند. غلامرضا سالاری بیان کرد: با تلاش پاسداران گمنام امام زمان(عج) دو انبار بزرگ احتکار مواد غذایی در شهر شیراز کشف شد.
به گزارش ایسنا به نقل از تعزیرات حکومتی استان فارس، سالاری با بیان اینکه این دو انبار در سامانه جامع انبارها به ثبت نرسیده بود، ادامه داد: با توجه به کمبود عرضه در مقادیر زیادی از ارزاق عمومی و کالاهایی اساسی، مقادیر قابل توجهی کالا در این انبارها دپو شده بود که بررسی‌های اولیه حاکی از احتکار به قصد سودجویی و اخلال در بازار است. سالاری، بیش از سه تن برنج، ده‌ها قلم کالای بهداشتی و مواد غذایی را بخشی از اقلام کشف شده برشمرد و افزود: در حال حاضر انبارهای مکشوفه پلمپ و برای مالکان آن‌ها پرونده تعزیراتی تشکیل شده که با صدور رأی پرونده این متخلفان، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از شهروندان درخواست کرد در صورت اطلاع از احتکار کالا، موارد را به سامانه ۱۲۴ سازمان صمت یا ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه گزارش داده تا نسبت به برخورد با اخلالگران اقتصادی برخورد قاطع انجام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی