[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

رشد ۵۷ درصدی وصول مطالبات بانک‌ها ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس از رشد بالغ بر ۵۷ درصدی وصول مطالبات بانک‌ها در این استان خبر داد. سید مهدی هاشمی دیروز چهارشنبه ۲۸ آبان در جمع خبرنگاران گفت: هدف از اصلاح و مکانیزه شدن فرایندهای اجرایی ادارات ثبت صحت بخشی در رسیدگی و مختومه کردن سریع‌تر پرونده‌های واصله است، بر همین اساس و بنا بر توجهات و تأکیدات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بازبینی و رصد لحظه‌ای پرونده‌های موجود در شعب اجرای ادارات تابعه ثبتی سراسر استان را در دستور کار داریم.
به گزارش ایسنا، او با اشاره به وصول مبلغ ۲ هزار و ۸۶۱ میلیارد و ۲۳۶ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۴۲۸ ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها در این استان طی مدت سپری شده از ابتدای سال تاکنون، گفت: در این زمینه رشد بالغ بر ۵۷ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال را شاهد هستیم. هاشمی ادامه داد: در مدت مشابه سال گذشته مبلغ ۱ هزار و ۸۲۱ میلیارد و ۸۰۲ میلیون ۷۶۸ هزار ریال از این مطالبات توسط ادارات اجرای ثبت این استان وصول شده بود. مدیرکل ثبت فارس افزود: از مطالبات وصول شده امسال سهم بانک‌های دولتی بیش از ۲ هزار میلیارد ریال و میزان مطالبات وصول شده بانک‌های خصوصی نزدیک به ۸۴۰ میلیارد ریال بوده است. او با اشاره به جدیت ادارات اجرایی تابعه این اداره کل در تسریع رسیدگی به پرونده‌های مطالبات بانکی، این امر را در راستای دفاع از بیت‌المال و حقوق اشخاص برشمرد و افزود: برنامه ما تداوم به کار گماری کارشناسان متبحر و متعهد در بخش‌های اجرایی ادارات ثبتی استان با هدف تسهیل و تسریع در رسیدگی به درخواست‌های اجرایی مراجعان است و از این طریق ارتقای کمی وکیفی خدمات رسانی به مردم استان را دنبال می‌کنیم.
هاشمی عنوان کرد: با التفات به اینکه هدف از اصلاح و مکانیزه شدن فرایندهای اجرایی ادارات ثبت صحت بخشی در رسیدگی و مختومه کردن سریع‌تر پرونده‌های واصله است، بر همین اساس و بنا بر توجهات و تأکیدات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بازبینی و رصد لحظه‌ای پرونده‌های موجود در شعب اجرای ادارات تابعه ثبتی سراسر استان را در دستور کار داریم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی