[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

دفاع کرونایی از یکم آذر ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: رزمایش مهرورزی و توزیع اقلام معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان استان امروز پنجشنبه ٢٩ آبان با مشارکت دستگاه‌های مختلف برگزار می‌شود.
عنایت‌الله رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز تعطیلی دو هفته‌ای تعدادی از شهرستان‌های قرمز فارس از شنبه یکم آذرماه بیان کرد: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تنها گروه یک مشاغل و اصناف که جزو موارد ضروری است، در شهرستان‌های قرمز اجازه فعالیت دارند.
او همچنین با بیان اینکه این موضوع که قسمتی از تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب پذیر استان باقی مانده و با پرداخت آنها تلاش می‌شود که مشکلی برای صنوف در تعطیلات پیش رو پیش نیاید، افزود: ارائه خدمات در دیگر شهرستان‌های فارس با رنگ بندی هشدار و زرد، متفاوت از شهرستان‌های قرمز خواهد بود.
استاندار فارس ادامه داد: کمیته مساوات و همدلی مؤمنانه استان و همچنین سپاه و بسیج طی روزهای پیش رو توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند در سطح استان را در دستور کار قرار دارند تا ضمن کنترل بیماری کووید ۱۹ در فارس، دغدغه تأمین ملزومات معیشتی برای خانواده‌های نیازمند در تعطیلی دوهفته‌ای ایجاد نشود.
رحیمی با بیان اینکه خدمات بانک‌ها نیز غیرحضوری است، مگر موارد اضطراری، گفت: در تعطیلی پیش رو مشکلی به لحاظ پرداخت‌ها نیست و دریافت هم با مدیریت بانک‌ها انجام می‌شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی