[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه در شرف افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، حبیب الله طاهر خانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و خلیل حاجی پور، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر صدرا جدید به همراه بهمن بهروزی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز و نیز از پروژه در شرف افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کردند. معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با ابراز خرسندی از پیشرفت و مراحل تکمیلی این پروژه زیست‌محیطی تصریح کرد: بدون شک این پروژه برکات فراوانی برای مردم صدرا خواهد داشت. همچنین از پساب حاصل از این تصفیه‌خانه در توسعه فضای سبز شهری صدرا نیزاستفاده خواهد شد.
حبیب الله طاهر خانی به نقش مهم و حیاتی ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در بهداشت محیط و مسائل زیست‌محیطی اشاره کرد و گفت: ساخت پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شیراز باکیفیت بالا و آخرین فناوری به‌روز، در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.
در این بازدید رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز گزارش مبسوطی از عملکرد و فرایند تصفیه فاضلاب ارائه کرد و اظهار داشت: با اشاره به پیشرفت فیزیکی 95 درصدی این پروژه در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
بهمن بهروزی ابراز داشت: تصفیه‌خانه شرق صدرا با تجهیزات مدرن و به‌روز ساخته‌شده است و اقدامات برای ساخت مدول بعدی این تصفیه‌خانه در شرف انجام است.
وی اظهار داشت: پساب حاصل از تصفیه فاضلاب این تصفیه‌خانه برای مصارف آبیاری درباغات و باغ شهرهای مجاور مورداستفاده قرار خواهد گرفت.
بهروزی یادآور شد: ساختمان موتورخانه، اتاق نگهبانی، بخشی از آسفالت و محوطه‌سازی، استقرار تأسیسات برق و مکانیکی، سازه‌ها و حوضچه و نیز ساختمان اداری انجام‌ شده و تنها بخش کوچکی از تأسیسات باقی ‌مانده است که به زودی نصب و در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی افزود: برق‌رسانی در دو هفته آینده انجام می‌شود اما برای تسریع کار با استفاده از برق اضطراری و دیزل ژنراتور تست اولیه در هفته آینده انجام خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی