[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

مهابادی سرمربی فجر شهید سپاسی در هفته اول لیگ یک، روزنامه شیراز نوین

داود مهابادی که روز سه‌شنبه قرارداد همکاری خود برای هدایت تیم جوانان ایران را امضا کرد، دیروز به شیراز سفر کرد تا بازیکنان فجر شهید سپاسی را آماده هفته اول رقابت‌های لیگ یک کند.
به گزارش ورزش سه، فجر شهید سپاسی شیراز فصل گذشته با سرمربیگری داود مهابادی در مسابقات لیگ یک شرکت داشت و در نیم فصل اول نتایج خوبی به دست آورد ولی جدایی برخی بازیکنان سرباز تیم سبب شد تا در نیم فصل دوم نتواند در میان مدعیان صعود به لیگ برتر باقی بماند.
 مهابادی قرار بود فصل جدید لیگ یک را هم در کنار فجر شهید سپاسی باشد و خیلی زود هم کارش را برای حضور هر چه آماده‌تر در مسابقات در شیراز آغاز کرده بود، که به یکباره مسئولان فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم جوانان سراغ او رفتند و در فاصله 5 روز مانده تا آغاز فصل جدید رقابت‌های دسته اول فوتبال ایران، به صورت رسمی از او به عنوان جانشین پرویز مظلومی رونمایی کردند.
 حالا در این شرایط که مدیران تیم فوتبال فجر شهید سپاسی باید بلافاصله دست به کار شوند و سرمربی جدید را انتخاب کنند، مهابادی به شیراز سفر کرده تا در هفته اول رقابت‌ها که زردپوشان شیرازی باید به مصاف خوشه طلایی ساوه بروند، روی نیمکت حضور داشته باشد و با این کار فرصت بیشتری برای انتخاب جایگزینش به رسول فلاح مدیرعامل تیم بدهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی