[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

برگزاری متمرکز لیگ برتر فوتسال جدی شد، روزنامه شیراز نوین

با توجه به وضعیت کنونی بیماری کرونا و همچنین بلاتکلیفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال، برگزاری متمرکز بازی‌ها در دستور کار است.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، در حالی که مجوز برگزاری اکثر لیگ‌های ورزشی در ایران از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر شده اما لیگ برتر فوتسال هنوز مجوز برگزاری را دریافت نکرده است. سازمان لیگ فوتسال هفته گذشته جلسه مهمی را در این زمینه برگزار کرد و مقرر شد تا ۵ آذر استعلام‌های لازم برای برگزاری مسابقات گرفته شود.
به عبارتی تا این تاریخ باید تکلیف فصل جدید رقابت‌ها مشخص شود. در این زمینه خبرها حاکی از صدور مجوز برگزاری بازی‌هاست اما ابهام اصلی در شیوه آن است که به احتمال زیاد به صورت متمرکز خواهد بود.
در حالی که اکثر تیم‌های لیگ برتری تمایلی به برگزاری متمرکز بازی‌ها نداشته و معتقدند با وجود هزینه‌های زیاد این شیوه برگزاری بعد تبلیغاتی برای آنها ندارد با این حال به نظر می‌رسد در شرایط کنونی که بیماری کرونا شیوع زیادی پیدا کرده برگزاری متمرکز بازی‌ها جدی باشد.
حداقل در مرحله اول گروهی بازی‌ها این شیوه مدنظر است و احتمالاً برای مرحله دوم و در صورت کاهش آمار مبتلایان به این بیماری، تغییری در شیوه برگزاری مسابقات صورت بگیرد.
در هر صورت اولویت اول سازمان لیگ فوتسال دریافت مجوز لازم است و سپس در مورد نحوه برگزاری آن تصمیم گیری می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی