[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

وزارت بهداشت: لیگ برتر باید تعطیل شود، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرده موضع این وزارتخانه تعطیلی تمامی لیگ‌های ورزشی در دو هفته آینده است. 
به گزارش ورزش سه، در شرایطی که طی یکی، دو روز اخیر اخبار ضدونقیضی پیرامون احتمال تعطیلی لیگ‌های ورزشی در دو هفته ابتدایی آذرماه به دلیل ایجاد محدودیت‌های سراسری مطرح شده، دیروز سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری خود به سؤالی در این باره پاسخ داده است. 
دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در نشست خبری خود درباره احتمال تعطیلی لیگ‌های برتر گفت: «موضع ما با توجه به شرایط موجود، تعطیلی لیگ‌های برتر است و این کار قطعاً باید انجام شود، اما هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد. پیشنهاد تعطیلی لیگ‌های برتر از قرارگاه کرونا به ستادملی کرونا ارسال شده و شنبه در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.»
در حالی موضع وزارت بهداشت تعطیلی لیگ برتر فوتبال و سایر رشته‌ها اعلام شده که هنوز هیچ اطلاعیه ای مبنی بر به تعویق افتادن مسابقات در رشته‌های مختلف منتشر نشده است. 
حتی مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرده لیگ‌هایی که از گذشته مجوز گرفتند، می‌توانند به فعالیت خود در تعطیلات دو هفته ابتدایی آذرماه ادامه دهند.
باید دید تا پایان هفته جاری و در نهایت روز شنبه چه تصمیمی در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال و سایر رشته‌ها مثل والیبال و کشتی گرفته خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی