[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

ماجدی: ترکیب خوبی تیم ملی جوانان را هدایت خواهند کرد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان فدراسیون درباره انتخاب کادر فنی جدید تیم ملی جوانان عنوان کرد: وظیفه خود می‌دانم در ابتدا بابت درگذشت آقایان یاوری، نیک نفس و زرین مهر به خانواده‌های این عزیزان تسلیت بگویم. جلسات متعددی پس از جدایی پرویز مظلومی از تیم ملی جوانان با حضور کمیته فنی و توسعه، دبیرکل و سرپرست فدراسیون برگزار شد. چند گزینه در این باره مدنظر بود و در نهایت با تصمیمات کمیته فنی، انتخاب مدیر فنی و سرمربی تیم جوانان انجام شد.
وی ادامه داد: داود مهابادی از مربیان جوان و خوش‌نام فوتبال ایران است که سابقه سال‌ها فعالیت در رده باشگاهی را دارد و در دوران بازی هم تجارب ارزنده ای کسب کرده است. در کنار مهابادی هم از حضور حمید درخشان، مربی کهنه کار فوتبال کشور بهره مند خواهیم شد و در نهایت ترکیب خوبی تیم ملی جوانان را هدایت خواهند کرد. برنامه ریزی صورت گرفته این است که بلافاصله اردوهای بعدی آغاز شود تا تیم جوانان با تدارکات کامل به مسابقات برود.
ماجدی افزود: تیم ملی جوانان با توجه به تأیید کمیته پزشکی از اول آذر اردوهای خود را آغاز می‌کند. در حال رایزنی با برخی کشورها هستیم تا بازی‌های تدارکاتی را برگزار کنیم. دغدغه تیم‌های حریف برای بازی دوستانه هم مانند ما انجام پروتکل‌هاست. به هر حال توان و تلاشمان را ادامه می‌دهیم تا تیم ملی جوانان با بهترین آمادگی راهی مسابقات شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی