[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۳
  • دوره جدید

پنجره نقل و انتقالات تیم شهدای قشقایی باز شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل تیم فوتبال شهدای قشقایی از باز شدن پنجره نقل و انتقالات این تیم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه شهدای قشقایی شیراز مدیر عامل تیم شهدای قشقایی شیراز با بیان اینکه پنجره انتقالات این تیم باز شده گفت: در آستانه شروع رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک موفق شدیم با پرداخت بخشی از بدهی‌ها و همچنین تلاش‌های رئیس هیئت فوتبال استان پنجره نقل و انتقالات این تیم را باز کنیم تا تیم با تمرکز کامل عازم نوشهر شود.
روح الله نجف پور افزود: تا کنون برای این فصل به تیم شهدای قشقایی کمک مالی نشده و انتظار داریم تا مسئولین استان به این تیم نگاه ویژه داشته باشند و این تیم را که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود از نظر مالی حمایت کنند. 
وی گفت: روز شنبه نیز 20 درصد قرارداد بازیکنان تیم پرداخت می‌شود تا باشگاه از ابتدای فصل به تعهدات خود عمل کند.
مدیر عامل باشگاه شهدای قشقایی همچنین بیان کرد: با توجه به تمرینات و اردوهایی آمادگی قبل از فصل زیر نظر دکتر داریوش هرمزی سرمربی این تیم باید منتظر فصلی ویژه برای شهدای قشقایی بود اما از هواداران نیز توقع داریم تا در ابتدای فصل صبوری داشته باشند؛ چرا که با توجه به اینکه تغییرات زیادی در تیم شهدای قشقایی ایجاد شده برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان داریم.
رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور از فردا یکشنبه 2 آذر برگزار می‌شود که تیم شهدای قشقایی در نخستین دیدار خود در نوشهر میهمان ملوان بندر انزلی خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی