[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

پرسپولیس - نفت آبادان؛ فینالیست آسیا مقابل برزیل ایران، روزنامه شیراز نوین

در روز اول آذر و همزمان با تعطیلات فراگیر کرونایی دو بازی پایانی هفته دوم لیگ برتر در تهران برگزار می‌شود.
نگاهی به این دو مسابقه که زیر سایه کرونا برگزار می‌شود می‌اندازیم:
پیکان - شهرخودرو؛ کورس مربیان قرمز و آبی
این مسابقه در واقع نوعی تقابل مربیان قرمز و آبی لیگ محسوب می‌شود. مهدی تارتار سرمربی پیکان پرسپولیسی است و سیدمهدی رحمتی کاپیتان اسبق استقلال هدایت فنی شهرخودرو را برعهده دارد. رحمتی به اندازه تارتار تجربه مربیگری ندارد اما کادر فنی نسبتاً خوبی در اختیار دارد. تارتار هم با همان کادر مربیان خودش سوار بر پیکان شده است. پیکان در هفته اول بازی برده را به نفت آبادان واگذار کرد تا از برزیل ایران دست خالی به تهران برگردد. شهرخودرو اما یک پیروزی شیرین خانگی به دست آورد.
شهر خودرو اگر بتواند تیم خودروساز لیگ را شکست بدهد در دو بازی تمامی امتیازهای ممکن را جمع آوری کرده ولی پیکان نمی‌خواهد در زمین خودش هم بازنده شود. باید دید کورس پیکان با شهرخودرو چه نتیجه‌ای خواهد داشت.
پرسپولیس - صنعت نفت آبادان؛ فینالیست آسیا مقابل برزیل ایران!
فینالیست لیگ قهرمانان آسیا در هفته اول لیگ مقابل سایپا متوقف شد و اکنون باید به مصاف تیم جوان شده صنعت نفت برود. نفتی‌ها هفته اول یک برد خانگی به دست آورده‌اند و با روحیه به دنبال برد هستند. طالب ریکانی کاپیتان زردپوشان در شرایط مناسبی قرار دارد و گل پیروزی بخش تیمش را هم به پیکان همین بازیکن زد. پرسپولیس هم به دلیل تغییرات زیاد هنوز در خط دفاع به هماهنگی کامل نرسیده است؛ با این حال مشکل اصلی سرخ‌پوشان در خط حمله است جایی که عیسی آل کثیر به دلیل شادی پس از گل ماه‌ها محروم شد تا هم خودش غصه‌دار شود و هم تیم پرسپولیس را از داشتن یک مهاجم ششدانگ محروم کند.
آل کثیر از همین نفت بادان به پرسپولیس آمده بود اما به دلیل محرومیت فقط تماشاگر مسابقه است. قهرمان 4 دوره لیگ برتر در این هفته مقابل نفت به دنبال اولین برد فصل خود است اما عبور از نفت با روحیه کار آسانی نیست. فینالیست آسیا که شرایط نسبتاً دشواری را تحمل می‌کند و دستیاران گل‌محمدی هم به نوعی از شرایطشان در باشگاه رضایت کامل ندارند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی