[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

کشف دو انبار احتکار توسط سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع)، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
فرمانده سپاه ناحیه بسیج احمد بن موسی(ع) شیراز گفت: دو انبار کالاهای اساسی و معیشتی در شهرک سعدی توسط بسیج اصناف، تعزیرات، اتاق بازرگانی و با همکاری سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) و بسیجیان حوزه سلمان کشف شد. سرهنگ مرتضی خسروانی گفت: این اقلام شامل روغن، برنج، پوشک نوزاد، شکر و... بوده است که با حضور قاضی تعزیرات و حکم صادره کالاها، در همان محل در بین مردم و به نرخ مصوب بازرگانی توزیع شد.
وی در ادامه گفت: سپاه و بسیج با توجه به مصوبات و تفاهم نامه‌های منعقد شده با دادگستری و اداره کل صنعت معدن و تجارت استان همه توان و تلاش خود را به کار می‌گیرد تا با همکاری مردم کالاهای اساسی که احتکار شده است را کشف و در همان محل با حضور قاضی محترم تعزیرات در بین مردم توزیع نماید و در این راه با تمام ظرفیت موجود به دولت و خصوصاً مردم فهیم و ولایتمدار کمک خواهد کرد.
وی افزود: تمام بسیجیان و حوزه‌های مقاومت بسیج در ۲۴ ساعت در شرق شیراز آماده هستند تا با ارائه آدرس از طرف مردم کالاهای اساسی احتکار شده را کشف و در بین خود مردم توزیع نماید. این مقام مسئول دلایل نایاب شدن و گران شدن بعضی از اقلام مورد نیاز مردم را عدم نظارت دقیق و مداوم نهادهای مسئول دانست و افزود: بسیج و سپاه آماده هستند در برنامه ریزی و نظارت از اصناف گوناگون با نهادهای مربوطه همکاری نماید و همیشه در میدان مبارزه با احتکار و گران فروشی در کنار مدیران و مسئولین اصناف خواهند بود. شایان ذکر است کالاهای احتکار شده با حضور قاضی تعزیرات بین مردم توزیع شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی