[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

شاخص روابط‌عمومی هوشمند، توان آفرینش امید، بینش و تفاهم است، روزنامه شیراز نوین

مهندس غلامرضا نصیری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان فارس با تبریک برگزیده شدن روابط عمومی این شرکت در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور اظهار داشت: یکی از نیازهای اصلی سازمانی در شرایط کنونی بهره مندی دستگاه‌های اجرایی از روابط عمومی هوشمند است. شاخص روابط عمومی هوشمند، توان آفرینش امید، بینش و تفاهم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، مهندس نصیری در حاشیه مراسم اختتامیه دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور که با حضور دکتر اردکانیان وزیرنیرو و دکتر ببران، مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو و هیئت داوران جشنواره، به صورت ویدئوکنفرانس و از راه دور برگزار شد افزود: همه تأکیدها در دنیای روابط عمومی و ارتباطات بر این محور است که روابط عمومی باید به سمت تحول حرکت کند. یک روابط عمومی پویا باید آینده‌نگر بوده و مهارت پاسخگویی به تغییرات را داشته باشد. در این عرصه موفقیت به گونه ای تعبیر و تعریف می‌شود که با پاسخگویی، تفاهم و تعامل هم راستا است.
دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور با شرکت مراکز کلیه استان‌ها برگزار شد و از 49 شرکت برگزیده شامل ۱۸ شرکت توزیع نیروی برق، هفت شرکت برق منطقه‌ای، پنج شرکت مدیریت تولید،‌ هشت شرکت آب و فاضلاب و ۱۱ شرکت آب منطقه‌ای تقدیربه عمل آمد. در این مراسم که احمدرضا خسروی، رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس ومدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، غلامرضا نصیری، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس و دبیر و اعضای شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان نیز حضور داشتند، از محسن جوادی آزاد، مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس به دلیل کسب رتبه سوم در بخش خلاقیت و نوآوری این جشنواره با اهدای تندیس جشنواره و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی