[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

بازدید از محلات برای شناسایی بهتر مشکلات ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین، در ادامه بازدیدهای میدانی دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک از محله‌های مختلف سطح شهر، این بار عضو شورای اسلامی شهر با حضور در محله ابیوردی، از نزدیک درخواستهای شهروندان ساکن در این محله را مورد بررسی قرار داد و بر رفع مشکلات مردم و نیازهای محله تأکید کرد.
نواب قائدی در حاشیه این بازدید که با حضور معتمدین محل و دیگر مسئولین همراه بود، حضور در محله‌ها را فرصتی جهت شناسایی نیاز محلات قلمداد و بر تکریم مردم و لزوم رسیدگی و پاسخگویی به درخواست‌های آنها تأکید کرد و افزود: از ابتدای حضورم در شورای اسلامی شهر شیراز یکی از برنامه‌هایی که بصورت مستمر و هفتگی دنبال شد، همین بازدید میدانی از سطح محله‌ها به منظور پیگیری درخواستهای مردم بوده است.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر با بیان اینکه به عنوان ناظر شورا در مناطق یازده، دو، شش و هفت همواره تلاش کردیم تا با حضور مستمر در محله‌های این مناطق پاسخگوی درخواست‌های مردمی و رفع نیازهای محله‌ها باشیم، خاطرنشان کرد: به لطف خدا و تلاش همه همکارانمان در شهرداری، طی این مدت فعالیت‌های خوبی متناسب با نیاز مردم در این محله‌ها انجام شد. قائدی در پایان یادآور شد: رویکرد محله محوری و بازدید از محله‌ها یکی از برنامه‌هایی است که با جدیت هرچه تمام دنبال می‌شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی