[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

متأسفم برای کسانی که نام خود را فوتبالیست ملی گذاشتند، روزنامه شیراز نوین

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: حتی چند بار با آقای نکونام صحبت کردم اما متأسفانه نیمکت تیم فولاد از همان ابتدای بازی شروع به فحاشی و اعتراض کرده بود.
به گزارش ورزش سه، بعد از حواشی جمعه شب در جریان بازی فولاد و استقلال که با انتشار یک ویدیو از محمود فکری وارد فاز جدیدی شد، حالا کادر فنی دو تیم در فضای رسانه ای نیز علیه یکدیگر شدند.
پرویز مظلومی واکنش تندی به ادعاهای فولادی‌ها داشته و در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال درباره اتفاقات دیدار روز جمعه به صحبت پرداخته است.
سرپرست تیم استقلال در ابتدای صحبت‌های خود گفت: من از آقای علوی که تا دیروز او را یک فوتبالیست اخلاق‌مدار می‌دانستم گلایه دارم و از او انتظار داشتم تمام واقعیت‌ها را بگوید. همه شما می‌دانید که من در زندگی ورزشی‌ام اهل حاشیه نبودم و روز جمعه هم تمام تلاشم بر این بود که حواشی ایجاد شده را کنترل کنم و به نیمکت‌های دو تیم آرامش بدهم. حتی چند بار با آقای نکونام صحبت کردم اما متأسفانه نیمکت تیم فولاد از همان ابتدای بازی شروع به فحاشی و اعتراض کرده بود.
 وی افزود: نکته‌ای که برای من عجیب است این بود که آقایان مدعی بودند سال گذشته در بازی مقابل نساجی، محمود فکری و دستیارانش با آن‌ها برخورد نامناسبی داشتند که اگر هم چنین بوده باشد، باید گفت چه ربطی به استقلال دارد که شما این‌گونه نیمکت این تیم را مورد هجمه قرار می‌دادید؟
مظلومی ادامه داد: متأسفم برای کسانی که نام خود را فوتبالیست ملی گذاشتند اما واقعیت‌ها را نمی‌گویند. سؤالی که از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ و کمیته اخلاق دارم این است که چرا عکاسی که قبلاً منشوری بوده و به دلیل کارت به کارت کردن برای داوران از سوی کمیته اخلاق محروم شده در کنار تیم فولاد قرار دارد؟ واقعاً حضور او در کنار تیم فولاد چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟ من برای ناظر بازی و داور چهارم متأسفم که رفتارهای این عکاس را کنار زمین دیده و سکوت می‌کردند.
سرپرست استقلال اضافه کرد: دیداری که می‌توانست زیبا و خوب از آب درآید با یک سری حواشی به حاشیه رفت و متأسفانه هواداران نتوانستند از این یک بازی زیبا لذت ببرند و من متأسفم برای کسانی که این اتفاق را رقم زدند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی