[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

کلانتری: خدا را شکر که گل اولم قشنگ بود، روزنامه شیراز نوین

ایوب کلانتری، هافبک کهنه کار و باتجربه نساجی که در هفته دوم تک گل تیمش را وارد دروازه تراکتور کرد، اعتقاد دارد تیم‌هایی که در ابتدای فصل امتیازات را از آن خود می‌کنند، در پایان فصل نیز در رتبه‌های بالای جدول باقی خواهند ماند.
به گزارش ورزش سه، کلانتری در مورد دیدار مقابل تراکتور گفت: بازی خیلی سختی بود. تیم حریف با آن همه بازیکن و مسائل مالی که در ایران زبانزد شده است و بازیکنان ما یا با قرارداد نسبتاً پایین یا جوان توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم و اگر آن اشتباه رخ نمی‌داد، می‌توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم.
وی در مورد اشتباهات داوری که در این دیدار رخ داد نیز اضافه کرد: بالاخره انسان اشتباه می‌کند ولی من احساس می‌کنم از یکی دو مورد بیشتر بود و به نوعی باعث مدیریت بازی شد. تصمیماتی بود که توسط آقای کرمانشاهی و کمک هایشان گرفته شد و ما به آنها احترام می‌گذاشتیم.
کلانتری در مورد گل زیبایی که وارد دروازه محمدرضا اخباری کرد نیز توضیح داد: خدا را شکر توانستم از راه دور یک گل زیبا به ثمر برسانم. قبلاً هم از راه دور گلزنی کرده بودم. بچه‌ها همه با هم تلاش کردند و آن توپ به من رسید و توانستم گلزنی کنم.
ایوب کلانتری درباره اینکه چه حسی دارد از اینکه هفته آینده در برابر تیم سابقش یعنی سایپا به میدان می‌رود، گفت: من اگر بخواهم در دیدارهایی که به میدان می‌روم حس خاصی داشته باشم باید همیشه این حس را در مقابل حریفان داشته باشم؛ چرا که در تیم‌های زیادی به میدان رفته ام. دیدار با سایپا هم مثل سایر بازی هاست و حس خاصی به این مسابقه ندارم و با قدرت برای پیروزی به میدان می‌روم.
هافبک نساجی در مورد جایگاه تیمش در انتهای فصل نیز گفت: جدول لیگ برتر هر روز یک جور است و فعلاً شکل جدی نگرفته است. من اعتقاد دارم تیم‌هایی که امتیازات اول فصل را جمع کنند، در پایان فصل در رتبه‌های بالا خواهند ماند. ما به کارمان و خودمان ایمان داریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم بتوانیم برای نساجی بزرگ افتخارآفرینی کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی