[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

استاندار: صنعت هوایی فارس باید تقویت شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس، ضمن تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی استان گفت: فارس همواره نقش اساسی در تأمین نیازمندی‌های صنعت هوایی کشور داشته و ضرورت دارد که برای تقویت هرچه بیشتر این صنعت در استان گام برداریم.
به گزارش ایرنا، عنایت‌الله رحیمی، دیروز یکشنبه در بازدید از واحد تولیدی تجهیزات فرودگاهی در شیراز افزود: همه فعالیت‌ها در زنجیره اقتصادی کشور مورد توجه قرار دارند و تلاش‌ها در این زمینه نیز باید در زمینه تأمین منافع همگانی باشد.
وی حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی را از جمله اهداف دولت و کارگزاران دانست و گفت: به منظور شناسایی و رفع موانع و مشکلات پیش روی تولید، انجام چنین بازدیدهایی بر اساس اهداف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دستور کار قرار گرفته است. استاندار فارس، رفع تعهدات ارزی، تأمین نقدینگی و مشکلات اعتباری را از جمله مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی برشمرد و ادامه داد: تحریم‌ها و قوانین بانکی شرایط خاصی را برای فعالان اقتصادی ایجاد کرده که فارغ از اراده تولیدکنندگان است و در همین خصوص باید بکوشیم تا در حل و فصل این مشکلات به توافق برسیم. رحیمی، ضمن ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط اقتصادی افزود: امروز با شرایط خاصی همانند جنگ مواجه هستیم که می‌طلبد در این شرایط برای رفع مشکلات و موانع موجود برنامه‌ها و تدابیر خاص اتخاذ کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی