[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۶
  • دوره جدید

کمک ۱۰۰هزار تومانی کمک نیست ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، اعمال محدودیت‌های دو هفته‌ای را گوشزدی به مردم برای رعایت بیشتر و بهتر پروتکل‌های بهداشتی دانست. به گزارش شیرازنوین به نقل از ایسنا، علیرضا پاک‌فطرت با اشاره به آغاز محدودیت‌های دو هفته‌ای در راستای اجرای طرح جامع محدودیت‌های هوشمند، بیان کرد: اگرچه با تعطیلی یکی دو هفته‌ای این بیماری متوقف نمی‌شود اما از سرعت شیوع آن کاسته خواهد شد.
او ادامه داد: از آنجا که کارشناسان معتقدند با روند فعلی و افسارگسیخته تعداد مبتلایان، مهار بیماری سخت است و به دنبال آن ظرفیت تمام بیمارستان‌ها تکمیل خواهد شد، لذا دولت تصمیم به تعطیلی دو هفته‌ای برخی مشاغل پرخطر و غیرضروری گرفت. نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس خاطرنشان کرد:‌ پرداخت یک میلیون تومان به اقشار نیازمند پاسخگوی حتی یک خانوار کوچک نیست؛ خرید مایحتاج یک خانواده کوچک برای دو تا سه هفته بیش از یک میلیون تومان پول می‌شود. 
پاک‌فطرت اضافه کرد: مجلس ٢٠ روز پیش، بسته‌های معیشتی برای سه دهک پایین جامعه تعریف کرد. بدین صورت که به هر نفر ١٢٠ هزار تومان کالای اساسی رایگان تعلق بگیرد و به سه دهک دوم ٦٠ هزار تومان داده شود که محل تزریق این اعتبار هم مشخص شده است. او با بیان اینکه این بسته‌های حمایتی از سوی مجلس و دولت و... کمک کننده است اما جواب نهایی نمی‌دهد، خواستار تداوم کمک خیرین و پویش کمک‌های مؤمنانه شد. پاک‌فطرت اضافه کرد: متأسفانه عده‌ای از شهروندان توجهی به تذکرات و صحبت‌های مسئولان و دولتمردان نمی‌کنند و موجب افزایش تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ شده‌اند.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از مردم خواست طی دو هفته اعمال محدودیت‌ها از تجمع و مسافرت خودداری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی