[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

کابل‌دزد‌ها دستگیر شدند ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان کابل‌های مخابراتی و کشف 120میلیارد اموال مسروقه در شیراز خبر داد. سردار «رهام بخش حبیبی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل‌های مخابراتی (واقع در حوضچه‌های زیرزمینی) و قطعی گسترده شبکه و حساسیت ایجادشده، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از تلاش‌های شبانه روزی مأموران انتظامی و در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که سارقان در اواخر شب با استفاده از یک دستگاه کامیون پس از قطع کردن کابل های ضخیم مخابراتی از درون حوضچه‌های زیرزمینی اقدام به سرقت می‌کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مأموران پلیس آگاهی موفق شدند 5 نفر از اعضای این باند سارقان را شناسایی و طی چند عملیات غافلگیرانه، همگی آن‌ها را دستگیر کنند.
سردار حبیبی با بیان اینکه در این خصوص یک خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد، گفت: در بازرسی از مخفیگاه این سارقان، مقادیر زیادی کابل مخابراتی کشف شد که کارشناسان مربوطه، ارزش آن‌ها را 120میلیارد ریال عنوان کردند.
وی ضمن هشدار به سارقان و مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه، تأکید کرد: چشمان تیزبین پلیس اقدامات مجرمانه اینگونه افراد را رصد و قاطعانه و قانونی با آن‌ها برخورد می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی