[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

کشته‌ها ۱۰ برابر شده‌اند؛ چرا ساکتید؟، روزنامه شیراز نوین

افشین پیروانی گفت: افرادی که در زمان مرگ روزانه ۵۰ نفر به خاطر کرونا، خواستار تعطیلی لیگ برتر و فوتبال بودند، حالا سکوت کرده‌اند.
به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی دوشنبه شب حضور ۷ دقیقه ای و طوفانی در آنتن فوتبال برتر داشت و در خصوص موضوعات مختلف صحبت‌هایی را انجام داد. اما آخرین بخش از صحبت‌های وی جایی بود که پیروانی بدون پرسشی از سوی محمدحسین میثاقی مجری برنامه، اظهاراتی طوفانی را مطرح و به مدعیان قهرمانی تاخت و آن‌ها را به سیاست یک بام و دو هوا متهم کرد.  در این بخش وی درباره موضوع کرونا و موضع مدعیان قهرمانی در سال گذشته صحبت کرد که این اظهارات سرپرست پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید:
همه حرف‌هایتان برای اختلاف امتیاز بود
سال گذشته یک سری از دوستان به دنبال تعطیلی لیگ بودند و ما را متهم کردند. مصاحبه کردند، بیانیه دادند، تهمت زدند که جام مهم تر از جان است برای تیم پرسپولیس. اما نه، حرف‌هایشان برای ۱۰ امتیاز اختلاف بود که با درایت بچه‌ها و کادر فنی این ۱۰ امتیاز هم به ۱۴ امتیاز رسید و تیم ما قهرمان شد.
با معجزه ۲۴ساعته کرونا را درمان کردند
سال گذشته فوتبالی روزانه ۵۰ نفر کشته وجود داشت که روح همگی شاد باشد، این‌ها آمدند اینقدر گفتند لیگ تعطیل شود... اما الان که فوتی‌ها ده برابر شده‌اند، دوستان سکوت کرده‌اند. سال گذشته ما معجزه دیدیم که دوستان کرونا گرفتند و ۲۴ ساعت بعد خوب شدند! بعد گفتند تماشاگر نداریم و ما ضرر می‌کنیم، در حالی که ما پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستیم. اگر به نداشتن تماشاگر است پرسپولیس بیشتر ضرر کرد. من فکر می‌کنم وجدان یگانه محکمه ای است که نیاز به قاضی ندارد و دوستان یک مقدار به وجدانشان رجوع کنند.
توهین کردید؟ ما هم قهرمان می‌شویم!
من افشین پیروانی اگر سال گذشته می‌گفتم لیگ تعطیل نشود، چون اگر تعطیل می‌کردند امسال هم نمی‌توانستند برگزار کنند و ما هم به فینال آسیا نمی‌رسیدیم. آن زمان من مورد هجمه و بی احترامی قرار گرفتم که عیبی ندارد. اما ما چهارمین قهرمانی را گرفتیم و به فینال آسیا هم رسیدیم و انشالله مطمئن باشید قهرمان آسیا هم خواهیم شد و این را به هواداران تقدیم می‌کنیم.
ما در زمین حرف می‌زنیم و جام می‌گیریم
سپس محمدحسین میثاقی پرسید که درباره این صحبت‌های مرزبان مربی سپاهان که گفته بود استقلال رقیب ماست و تیم دیگری قهرمان نخواهد شد، چه نظری دارد؟ که پیروانی عنوان کرد: همه تیم‌ها باید زحمت بکشند که بیایند روبه‌روی ما بایستند. ما حرفمان را در زمین می‌زنیم و روی نیمکت و در مصاحبه و... نداریم. ما با احترام به همدیگر حرف‌ها را در زمین می‌زنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی