[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۶
  • دوره جدید

اهتمام به امور ورزشی در زندان با کاهش آسیب‌های اجتماعی برابری می‌کند، روزنامه شیراز نوین

سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس به همراه اعضای هیئت رئیسه با حضور در اداره کل زندان‌های استان فارس تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه را با اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان‌های استان فارس امضا کرد 
پاک فطرت در مراسم ضمن تشکر از همکاری‌های گذشته مسئولین زندان نسبت به توسعه ورزش همگانی در بین زندانیان اظهار داشت: اهتمام به امور ورزشی در زندان برای زندانیان و کارکنان با کاهش آسیب‌های اجتماعی و روانی زندانیان برابر است.
او گفت: با رویکرد بازیابی و تغییر نگرش به سمت تخصصی و اجتماعی فدراسیون باید نیازهای حرکتی و اصلاحی گروه‌های هدف را در نظر داشت.
اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان‌های استان فارس ضمن استقبال و تشکر از مساعدت‌های همیشگی هیات ورزش‌های همگانی اذعان کرد: امضای تفاهم نامه همکاری، گام بلند و مؤثری در اشاعه فرهنگ ورزش و تحرک در بین زندان‌های استان فارس خواهد بود.
او ضمن ابراز تمایل برای همکاری مشترک بین هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس و امور زندان‌های سراسر استان گفت: همکاری و ترویج فرهنگ ورزش باعث ترویج روحیه پهلوانی و منش انسانی در بین زندانیان خواهد شد.
اجرای تفاهم نامه همکاری مشترک بین امور زندان‌ها و ورزش همگانی دارای ۷ ماده و ۲۵ بند است که در بخشی از تعهدات مبنی بر ایجاد بستر مناسب برای ورزش‌های همگانی بین زندانیان و کارکنان بستر‌های مناسبی از جمله، راه اندازی ورزش‌های همگانی صبحگاهی و عصر گاهی، برگزاری مسابقات و جشنواره‌ها شناسایی استعدادهای ورزشی، برگزاری دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی تربیت مربی را ایجاد کرده است.
درضمن طی حکمی از سوی سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس محسن انصاری منش به عنوان رئیس کمیته ورزش و فعالیت‌های بدنی امور زندان‌های فارس منصوب شد.
همچنین اسحاق ابراهیمی، حامد کریمی، الهه چم چم، غلامحسین خیراندیش، محمد حمیم فرهنگ و غلامحسین جمشید به عنوان اعضای هیئت رئیسه معرفی شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی