[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: مجبورم تصمیم سختی بگیرم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: کرونا در برگزاری یا عدم برگزاری لیگ برتر فوتسال دخیل نیست.
سید محمد ناظم الشریعه در مورد عدم برگزاری لیگ برتر فوتسال در ۵ آذر اظهار داشت: تیم ملی فوتسال ایران در حال حاضر جزو برترین‌های این رشته در دنیاست اما متأسفانه تصمیم‌های عجیب و غریب مسئولان در حال نابودی این رشته است.
وی افزود: متأسفانه برخورد نامناسب و یک بام و دو هوای مسئولین وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در مورد عدم برگزاری لیگ برتر فوتسال و بلامانع بدون فعالیت این رشته در سطح ملی من را مجبور به واکنش کرد تا به صراحت می‌گویم کرونا ارتباطی با برگزاری یا عدم برگزاری لیگ برتر ندارد.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برخوردها در مسابقات فوتسال قابل قیاس با کشتی یا هندبال و… دیگر مسابقات سالنی نیست. اگر مشکل کرونا وجود دارد باید برای همه مسابقات سالنی وجود داشته باشد مسئولان ستاد ملی کرونا باید همه ورزش‌ها را در یک سطح ببینند اما در اینجا عدم برگزاری لیگ برتر فوتسال فقط مدنظر مسئولان این ستاد است. برای ما هم سلامتی بازیکنان و کادر فنی از هر چیزی مهم‌تر است و اگر هم حرفی می‌زنیم فقط به خاطر پیشرفت این رشته است. وی گفت: ستاد ملی کرونا برگزاری فوتسال در سطح ملی را بلامانع اعلام کرده، مگر می‌شود تیم ملی تشکیل داد که بازیکنانش در سطح لیگ بازی نکنند و بدون آمادگی آن را راهی مسابقات کنند؟ امسال سال مهمی برای فوتسال است ما مسابقات آسیایی و انتخابی جام جهانی را در پیش داریم. بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها منبع درآمدی جز فوتسال ندارند. آقایان با این تصمیم‌ها خانواده‌های آنان و هم تیم ملی را دچار مشکل و سرد می‌کنند. باز هم تکرار می‌کنم آقای نمکی وزیر محترم بهداشت، برای ما هم سلامتی بازیکنان و کادر فنی از هر چیزی مهم‌تر است؛ نه فقط برای شما. اما می‌توانیم با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی مثل سایر رشته‌های داخل سالن لیگ را برگزار کنیم. ناظم الشریعه افزود: با این وضعیت نمی‌توان تیم ملی را آماده و راهی جام ملت‌ها کرد. تمام رقیبان ما در حال آماده سازی و برگزاری دیدارهای دوستانه هستند اما در ایران هنوز درمورد برگزاری لیگ تصمیمی گرفته نشده است. تیم ملی که عنوان سومی دنیا را در کارنامه خود دارد برای آن زحمت‌ها کشیده شده آقایان با این تصمیم دارند فوتسال ایران را نابود می‌کنند.
وی گفت: این روزها برگزاری لیگ برتر فوتسال به یک جوک خنده دار تبدیل شده و هر روز آقایان مصاحبه می‌کنند و تاریخی را برای برگزاری آن اعلام می‌کنند و مشخصاً آخرین تصمیم ۵ آذر بود که متأسفانه باز هم خبری نشد. در اینجا به صراحت می‌گویم تشکیل تیم ملی و رفتن به مسابقات بین المللی بدون برگزاری لیگ و آمادگی بازیکنان نتیجه ای ندارد و اگر لیگ برگزار نشود مجبورم تصمیمی سخت را که دوست ندارم برای خودم و تیم ملی بگیرم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی