[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

برنامه‌های دهه فجر شناخت نسل جوان از انقلاب را بالا ببرد، روزنامه شیراز نوین

فارس: نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: هویت استکبار با تغییر چهره‌ها عوض نمی‌شود.
آیت‌الله اسدالله ایمانی بعدازظهر دیروز در نشستی با مدیران استان فارس و اعضای ستاد دهه فجر انقلاب، با اشاره به بحث مهم دشمن‌شناسی، اظهار داشت: 38 سال پیش رئیس‌جمهور آمریکا کارتر بود و امروز ترامپ است، درحالی‌که ماهیت و ذات حکومت آمریکا همان روحیه زورگویی و استثمار بوده و این تغییر چهره‌ها در اصل قضیه تأثیری نخواهد گذاشت.
وی با اشاره به تفکر نفوذ در انقلاب و نظام خاطرنشان کرد: باید مواظب بود که در دام چهره‌ها گرفتار نشویم، چراکه از مسیر اصلی منحرف خواهیم شد و اینکه امروز برخی‌ها می‌گویند که دیگر نفوذ وجود ندارد باید بدانند که برخلاف نظر آن‌ها مهم‌ترین خطر برای جامعه ما همین نفوذ چهره‌های بزک‌کرده دشمن است که حق را باطل و باطل را حق جلوه می‌دهند. امام‌جمعه شیراز با ذکر خاطرات روزهای انقلاب و اینکه در همان روزها نیز عده‌ای سعی داشتند امام راحل را در برابر طاغوت و مستکبران به نرمش و مسامحت وادار کنند، افزود: امروز هر چهره مذهبی، ملی و روحانی در کشور که اعلام کند در کشور نفوذ نیست، نباید تحت تأثیر وی قرار گرفت چراکه رهبری پروژه نفوذ در کشور را تأیید و راه را برای همگان مشخص کرده‌اند. نماینده ولی‌فقیه در استان فارس، داشتن بصیرت را لازمه دشمن‌شناسی دانست و خاطرنشان کرد: امروز در جشن‌ها و برنامه‌های دهه فجر باید نسل جوان را با هدف‌ها و آرمان‌های انقلاب آشنا کرد که ولایت‌پذیری و دشمن‌شناسی باید در رأس این برنامه‌ها باشد. ایمانی ادامه داد: خروجی‌های برنامه‌های دهه فجر باید جوانان و نوجوانان را مخاطب قرار داده، آن‌ها که امروز در فضای مجازی و هزار شبکه ماهواره‌ای در لبه پرتگاه انحراف قرار گرفته‌اند.
وی با اشاره به پیوند نسل‌های انقلاب به یکدیگر در یک بستر مناسب، اظهار داشت: نسل‌ها تغییر می‌کند اما اگر روحیه انقلابی تغییر نکرده و انقلاب پایدار خواهد ماند و وظیفه ما است که این روحیه را به نسل جوان انتقال دهیم. امام‌جمعه شیراز شناخت افکار رهبری و پایداری بر مواضع ایشان را بسیار لازم و ضروری دانست و افزود: در برنامه‌های دهه فجر طوری باید بصیرت‌افزایی کرد که جوان امروز ما همانند جوان انقلابی سال 57 از مفاهیم و اهداف انقلاب آگاه شده و با پیروی از ولایت، دشمن را به‌خوبی بشناسد. در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام محمد رضایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان فارس با ارائه گزارشی از کمیته‌های 24 گانه ستاد دهه فجر، حاضران را در جریان برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در دهه فجر قرارداد و تعدادی از اعضا نیز گزارش مختصری از فعالیت‌های دستگاه متبوع را اعلام کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی