[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

چک سلامت نقد شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دیدار مشترک با رئیس سازمان برنامه و بودجه که با همراهی معاونان درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و اعضای مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، وصول اعتبارات دانشگاه از این سازمان را مورد پیگیری قرار داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه با همراهی دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه در ادامه سفر به تهران و نشست‌های برنامه ریزی و رایزنی با مسئولان ارشد وزارت بهداشت، صبح دیروز نشست مشترکی با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشت. در این نشست که اعضای مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی نیز مسئولان دانشگاه را همراهی می‌کردند، موضوع دریافت اعتبارات مربوط به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سازمان برنامه و بودجه مورد پیگیری قرار گرفت.
دکتر لطفی در این نشست مجموعه سلامت فارس را یکی از بزرگ ترین سازمان‌های کشور برشمرد که در ارائه خدمات سلامت سهم بزرگی را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.
رئیس دانشگاه گستردگی این مجموعه را در کنار پاسخگویی به مراجعانی از دیگر استان‌های کشور، موجب افزایش چالش‌های مجموعه دانشگاه عنوان کرد که حجم بالایی از آن با تأمین اعتبار کافی، مرتفع خواهد شد. او در ادامه به شیوع کرونا به عنوان بحرانی سخت در نظام سلامت کشور یاد کرد که حجم مضاعفی از فشار کاری را به مجموعه سلامت استان وارد کرده و تمامی نیروها در حوزه‌های بهداشت، درمان و پشتیبانی، روزهای سختی را در طی ۹ ماه گذشته سپری کرده اند.
دکتر لطفی تأکید کرد: همراهی ویژه مجموعه دانشگاه در این بحران از سویی و همدلی مردم با این مجموعه، مسئولیت مجموعه مدیریتی دانشگاه را نسبت به توسعه خدمات سلامت در استان و تقویت زیرساخت‌ها دو چندان ساخته است.
دکتر «محمدباقر نوبخت» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این دیدار با تأکید بر عملکرد مطلوب مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مدیریت صحیح بحران کروناویروس، نسبت به پرداخت بخشی از اعتبارات مربوط به دانشگاه در طی هفته آینده، قول مساعد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی