[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

تفکر و ایدئولوژی بسیج یک فرهنگ جهانی است، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز شاکله بسیج را یک جهان فرهنگ، خواند و گفت تفکر و ایدئولوژی بسیج یک فرهنگ جهانی است.
سروان حسین روزبهی به مناسبت بزرگداشت هفته مبارک بسیج گفت: بسیج به فراخور زمان یک فرهنگ جهانی خواهد شد و همین فرهنگ اسلام ناب را در جهان گسترش خواهد داد.
وی شاکله و هویت بسیج را یک جهان فرهنگ دانست و ضمن این که تمام ابعاد فرهنگ، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی همه  در این جهان نقش دارند ابراز داشت: جوهره وجودی بسیج تمام این فرهنگ‌ها را در جهان به تمام عالم مخابره خواهند کرد.
مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز با اشاره به فرهنگ اقتصادی خاطر نشان کرد: شرایط اقتصادی امروز یک شرایط خاص است که بسیج بحمدالله با توجه به دستور فرمانده معظم کل قوا مبنی بر کمک مؤمنانه ورود کرد و مشکلات معیشتی خانواده‌های بی بضاعت را در حد توان به حداقل رسانیده است.
وی، اقتصاد ایران را به مثابه شخصی سالخورده که در حال احتضار است خواند و افزود: تولد اقتصاد ایران زمانی اتفاق خواهد افتاد که به تولید داخل توجه ویژه شود و این مهم اتفاق نمی‌افتد جز اینکه به تفکر و اندیشه و نوآوری جوان‌های متعهد و توانمند در مدیریت‌های مختلف توجه ویژه شود. سروان روزبهی، گرفتاری جوامع بشری سطح جهان و تلاطم اقتصادی داخل ایران را بی تدبیری و نداشتن مدیریت بعضی از مسئولین دانست و گفت: چرا کشورهای اروپایی مدام به دنبال اقتصاد ایران هستند، در حالی که گنج‌های فراوانی در ایران اسلامی است اما بی تدبیری و ضعف مدیریت برخی از مسؤلین در حوزه اقتصادی این گنج‌ها را تبدیل به جنگ اقتصادی کرده است.
سروان روزبهی در ادامه افزود: سیاست اقتصادی هر کشوری ایجاب می‌کند تا مردم در حوزه اقتصاد و رشد اقتصادی به حدی برسند تا حداقل دغدغه معیشت نداشته باشند و این رشد اقتصادی ایجاد نخواهد شد جز با تولید داخل. مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری سال گذشته را به عنوان سال رونق تولید و امسال را به عنوان جهش تولید نام گذاری کردند. متأسفانه به خاطر بی تدبیری برخی از مسئولین که تمام هم و غم و چشم خود را به کشور‌های بیگانه و اروپایی دوخته اند نه تنها هیچ رونقی صورت نگرفت بلکه بحران‌های اقتصادی نیز ایجاد کرد.
وی گفت: اگر رونق تولید در سال گذشته اتفاق افتاده بود الان باید در جهش تولید و گسترش آن هم در داخل و هم در کشورهای منطقه و اروپایی اقتصاد را صادر می‌کردیم اما متأسفانه هنوز در وضعیت نامطلوب و نابسامان اقتصاد کشور وامانده ایم. سروان روزبهی در پایان اظهار داشت: اگر اقتصاد کشور بخواهد اصلاح شود باید به تولید داخل و به جوان‌های توانمند و مدیر توجه شود تا با درایت و تدبیر و هوش وافرشان تولیدات داخل را اصلاح و در جهت گسترش آن به کشور‌های منطقه و اروپایی تلاش نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی