[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

شهادت، جبهه مقاومت را در مقابل استکبار جهانی مصمم‌تر خواهد کرد، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در استان فارس طی بیانیه ای به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای کشور گفت: شهادت، جبهه مقاومت را در مقابل استکبار جهانی مصمم تر و استوارتر می‌کند. به گزارش مهر، در پی شهادت شهید والا مقام، محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) بیانیه‌ای صادر کرد.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
شهادت برای آنکه شهید می‌شود سعادت است و برای ملت انقلابی ما چراغ هدایت.
یکی دیگر از زمینه‌سازان ظهور حضرت مهدی موعود(عج)، شهید جاویدان، دانشمند هسته‌ای و صنعت دفاعی کشورمان محسن فخری زاده اعلی‌الله‌مقامه الشریف به شهادت رسید و به لقاءالله پیوست.
این‌جانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این عزیز به پیشگاه حضرت بقیة‌الله الاعظم(عج) و رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران، این سخن سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) را یادآور می‌شوم که «هیهات مِن أن تُؤثِرَ طاعَةَ اللِئامِ عَلی مَصارِعِ الکِرامِ» آری مقاومت ادامه دارد و این شهادت‌ها جبهه مقاومت را در مقابل استکبار جهانی استوارتر و ما را در نابودی استکبار جهانی مصمم‌تر خواهد ساخت.
سردمداران استکبار و عُمّال داخلی آنان این آرزو را که پیروان خمینی کبیر و سربازان حضرت آیت الله خامنه‌ای عزیز تسلیم در مقابل ظلم را، بر شهادت درراه خدا و ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان حق ترجیح دهند به گور خواهند برد. این‌جانب از مسئولان امنیتی و ذی‌ربط کشور به جد خواستارم راه رخنه بر خفاشانِ شب زده و تروریست را سد کنند و انتقام خون مقدس این شهید و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مقاومت را وجهه عمل خویش قرار دهند و آگاه باشند که هرگونه کوتاهی در این امر، خزی و سرافکندگی دنیا و خذلان و خواری آخرت را به دنبال خواهد داشت.
لطف اله دژکام- نماینده مقام معظم رهبری در فارس
و امام‌جمعه شیراز

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی