[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۶
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: حامی پروژه‌های خیرساز در حوزه ورزش هستیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش وجوانان استان فارس از پروژه خیرساز ماهان بازدید کرد.
 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگی ساز شیراز، در بازدید حاجی زاده و معاونین مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس به همراه مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و بانی خیر مجتمع فرهنگی، ورزشی ماهان از بخش‌های مختلف این ورزشگاه مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با مهم توصیف نمودن مشارکت خیرین دراین قبیل پروژه‌های ورزشی در مناطق جنوبی شهر که باعث تحرکت وتوجه جوانان به مباحث سلامت روح وروان می‌شود گفت: این سازمان آمادگی کامل دارد تا درراه اندازی کارگاه‌های آموزشی در بخش‌های فرهنگی اجتماعی ورزشی و اشتغال جوانان مشارکت جدی داشته باشد و خدمات رایگان خود را به گروه‌های مد نظر ارائه دهد.
عباس حاجی زاده با بیان اینکه احداث مجتمع فرهنگی، ورزشی ماهان در محله کمتر برخوردار ناهنجاری را در جامعه کم می‌کند افزود: به‌زودی مجمع خیرین ورزشی و ورزش یار راه اندازی می‌کنم و از روش‌های مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز الگو برداری خواهد شد.
وی افزود: با برخورداری از مشارکت گسترده جوانان وتشکل‌های مردم نهاد آمادگی کامل برای مشارکت در طرح‌های فرهنگی ورزشی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز را داریم.
آوازه مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز به گوش جهانیان رسید 
به گفته مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز شهروندان ایرانی مقیم کشورهای خارجی از این مجمع خواستار واگذاری زمین در جنوب شهر برای مشارکت در کار خیر و احداث مجموعه‌های فرهنگی، ورزشی و به ویژه ساخت سالن ورزشی ویژه بانوان هستند.
افزایش مشارکت خیرین نشانه شفاف‌سازی است 
سید عبدالرضا دستغیب گفت: اعتماد مردم به مشارکت در پروژه‌های این مجمع افزایش یافته است و تاکنون بالغ بر 530 هزار قلم کالا به سراهای مهربانی این مجمع در مناطق مختلف شهری اهدا شده است. به گفته سید عبدالرضا دستغیب با توجه به عمر کوتاه مجمع مذکور بالغ بر 120 میلیارد تومان در حوزه شهرسازی جذب مشارکت داشته ایم واین روند در حال افزایش است.
سید عبدالرضا دستغیب در جریان بازدید مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس از پروژه ورزشی احداث شده ماهان که توسط خیر حاج حسین جوکار احداث و تکمیل شده است، با بیان این مطلب که گسترش فعالیت‌های فرهنگی به رشد مشارکت‌های مردمی می‌انجامد خاطرنشان کرد: شش سال از عمر این مجمع می‌گذرد و در تمام این سال‌ها شاهد رشد مشارکت در سایه توسعه روابط فرهنگی با گروه‌های هدف بوده ایم. این در حالی است که در بخش جذب خیرین و هدایت هدفمند کمک‌ها به نیازمندان به صورت کاملاً شفاف عمل شده است.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز در این بازدید به معرفی سایر فعالیت‌های مجمع خیرین پرداخت و گفت: فعالیت در بخش همیاران مهربان ترافیک، سراهای فرهنگی مهربانی، سراهای یار مهربان و طرح پیوند با کتاب، همیاران مهربان فضای سبز قابل توجه و مورد حمایت گروه‌های مردمی قرار گرفته است.
به گفته دستغیب، خیر شیرازی حسین جوکار در اندیشه ساخت پروژه فرهنگی ورزشی دیگری است که به زودی کلنگ آن به زمین خواهد خورد و طی آن کتابخانه، استخر، سونا، ساختمان اداری، خوابگاه، سالن همایش و یک رستوران احداث و با هدف خیر خواهانه تقدیم مردم مناطق جنوبی شهر در مجاورت مجتمع ماهان خواهد شد.
او افزود: به همت خیرین اقدامات بسیار انجام شده است و در این راستا به زودی شاهد آیین کلنگ زنی درمانگاه خیر ساز واقع در بلوار محراب با اعتبار ده میلیارد تومان هستیم.
وی ادامه داد: تا کنون حاج حسین جوکار نیک اندیش شیرازی، پروژه‌های متعددی شامل مسجد امام حسن مجتبی(ع)، سرویس بهداشتی واقع در ورودی شهر از سمت پل فسا، ساختمان اداری، سالن غذاخوری ساختمان یگان امداد، پلیس فتا و پلیس امنیت به بهره برداری رسانده است و به زودی با همت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و نیک اندیش شیرازی کلنگ افتتاح مرکز سلامت جسم و روان در منطقه گلکوب به زمین می‌خورد.
حاج حسین جوکار با ارائه گزارشی جامع از عملکرد مجتمع فرهنگی، ورزشی ماهان افزود: از بدو ورود ویروس کرونا، تا به امروز، دغدغه این روزهایم محله‌های جنوب شهر است. 
وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا مجتمع مذکور تعطیل است اما کار خیر را تعطیلی و متوقف نکردیم و این مجتمع تبدیل به کارگاه جهادی و کمک‌های انسان دوستانه برای یاری مردم، به‌خصوص نیازمندان شده است. 
حاج حسین جوکار گفت در این مدت، بستری را فراهم کرده ایم که مردم ایده‌ها و پیشنهادات خود را نسبت به چگونگی مقابله با انتقال ویروس کرونا و قطع زنجیره این ویروس در فضای مجازی در قالب مسابقاتی با موضوعات متفاوت و جوایزه ارزنده ارائه دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی