[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: فوتسال ایران نسبت به دیگر رشته‌های ورزشی نوپاتر است، روزنامه شیراز نوین


سرمربی تیم ملی فوتسال درباره شرایط این رشته ورزشی توضیحاتی را بیان کرد. محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در گفت و گو درباره آخرین وضعیت مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: امیدوارم که بازی‌های لیگ برتر هر چه زودتر آغاز شود، زیرا اگر قرار باشد مسابقات برگزار نشود در آن صورت باید فوتسال را برای همیشه تعطیل کرد. امیدوارم در جلسه‌ای که قرار است این هفته بین مسئولان کمیته فوتسال با فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شود، هر چه سریع‌تر وضعیت لیگ برتر مشخص شود. سرمربی تیم ملی فوتسال درباره اینکه چطور رشته‌هایی مثل والیبال و بسکتبال می‌توانند مسابقات خود را برگزار کنند، اما فوتسال هنوز نه بیان داشت: شما برای هر مسابقه‌ای که می‌خواهید برگزار کنید باید چند کارشناس خبره را دعوت و با آن‌ها درباره چگونه برگزار شدن رقابت‌ها مشورت کنید. در هر صورت امیدوارم تا مسابقات لیگ هر چه زودتر آغاز شود.
ناظم الشریعه درباره اینکه عده‌ای معتقدند که والیبالی‌ها و بسکتبالی‌ها در وزارت ورزش نفوذ دارند، اما فوتسالی‌ها این قدرت را ندارند، گفت: خیر اصلاً چنین چیزی نیست. من به شدت با این موضوع مخالف هستم. هر رشته ای که در ایران فعالیت می‌کند با توجه به جایگاهی که دارد باید درباره آن تصمیم گیری شود. شاید به خاطر اینکه فوتسال در کشور ما کمی نوپاتر است باعث شده عده‌ای فکر کنند که این رشته در وزارت ورزش مظلوم واقع شده است.
لیگ را به‌موقع شروع نکنیم کار ما در جام ملت‌ها گره می‌خورد
سرمربی تیم ملی فوتسال درباره آخرین وضعیت تیم ملی قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: هنوز وضعیت تیم ملی برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا مشخص نیست. تا زمانی که مسابقات لیگ برتر شروع نشود ما نمی‌توانیم برنامه ریزی خوبی برای تیم ملی داشته باشیم. من هم به عنوان سرمربی نمی‌توانم آن برنامه‌ای که برای جام ملت‌ها دارم را به خوبی اجرا کنم. اگر ما نتوانیم لیگ برتر را به موقع شروع کنیم، قطعاً کار ما در مسابقات جام ملت‌های آسیا گره خواهد خورد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی