[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

تقویت صنعت هوایی در فارس، روزنامه شیراز نوین

با حضور دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس و امیر خواجه فرد، مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع تفاهم نامه همکاری فناورانه و صنعتی، منعقد شد. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، این تفاهم نامه پیرو بازدید استاندار فارس و هیئت همراه از شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران در تاریخ 3/9/99 ما بین دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس و سرتیپ دوم ستاد امیر افشین خواجه فرد رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع هوایی به امضا رسید.
براساس این تفاهم نامه، طرفین توافق نمودند جهت راه اندازی مرکز تعمیرات بالگردی و ساخت قطعات بالگردی در استان فارس، امکانات و توانمندی‌های خود را به اشتراک بگذارند که برای تحقق این منظور، سازمان صنایع هوایی، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فناورانه و نیروی انسانی مورد نیاز را در اختیار خواهد گذاشت و استانداری فارس نیز درخصوص تخصیص فضای فیزیکی و امکانات سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی مساعدت لازم را انجام خواهد داد.
این بازدید دو ساعته در شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها) صورت گرفت که استاندار فارس و هیئت همراه از مراکز مختلف تولید، قطعه سازی و تعمیرات اساسی بالگردهای این شرکت از نزدیک دیدار کردند و در جریان توانمندی‌های ساخت و تعمیرات بالگردهای کشور قرار گرفتند.
 دو نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فعالان اقتصادی فارس در این بازدید حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی