[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

آغاز تحقیق و تفحص در فارس ، روزنامه شیراز نوین

رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به اینکه در تلاشیم تا تحقیق و تفحص از اداره آموزش و پرورش استان فارس از سال 92 تاکنون را کلید بزنیم، گفت: موضوع تحقیق و تفحص در استان را در مرحله نخست از اداره کل آموزش و پرورش استان فارس شروع کرده ایم؛ به طوری که این موضوع در اولویت نمایندگان استان قرار دارد.
ابراهیم عزیزی در گفت و گو با ایلنا، با اشاره به اینکه تاکنون مجلس سؤالات زیادی را از وزرا انجام داده و به موضوع تحقیق و تفحص ورود کرده، گفت: اگرچه نمایندگان انگیزه کافی را برای استیضاح وزرا دارند اما بنا به مصلحت و ملاحظاتی مانند دوقطبی سازی‌های کاذب در کشور موکلان مردم فعلا از ابزار استیضاح استفاده نکرده اند.
نماینده شیراز و زرقان در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر دیوان محاسبات در حال انجام وظیفه اش است و در زمان مناسب با مدیران متخلف برخورد می‌کند افزود: خوشبختانه در حال حاضر تحقیق و تفحص در بسیاری از امور در حال رسیدن به نتیجه مناسب است.
عزیزی با اشاره به اینکه گزارش‌های بسیار بد و ناامید کننده ای از اداره کل آموزش و پرورش استان به دست ما رسیده، خاطرنشان کرد: عملکرد بد و نامطلوب این اداره کل باعث شده تا مردم به شدت از آن ناراحت و گله مند باشند. او با اشاره به اینکه تخلفات بسیار گسترده ای در اداره کل آموزش و پرورش استان صورت گرفته، افزود: در حال حاضر بسیاری از پرونده‌های مربوط به تخلفات اداره کل آموزش و پروش استان در مراجع قضائی مفتوح است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: با توجه به اینکه بسیاری از پرونده‌های مربوط به اداره کل آموزش و پرورش استان توسط مراجع نظارتی به دستگاه قضائی ارسال شده است، بنابراین از دستگاه قضا انتظار داریم که با این موضوعات با قاطعیت برخورد کند تا مردم همواره امیدوار باشند که با مظاهر با فساد در تمام سطوح برخورد می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی