[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۶
  • دوره جدید

افزایش وام برای حوزه گردشگری ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در خصوص جزئیات طرح افزایش تسهیلات کرونایی مشاغل آسیب دیده از کرونا این استان، گفت: واحدهای اقامتی و تأسیسات گردشگری می‌توانند حداکثر تا سقف ۹۰۰ میلیون تومان از تسهیلات بهره مند شوند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از ایسنا، سهراب مختاری دیروز دوشنبه ۱۰ آذر به رسانه‌ها گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه گردشگری با افزایش نرخ و سهمیه بندی بنزین از آبان ماه ۹۸ و در پی آن شیوع کرونا به وجود آمد، عملاً بیشترین ضربه در سطح این استان به حوزه گردشگری وارد آمد. مختاری اضافه کرد: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا به موجب درخواست‌های زیاد خصوصاً از استان فارس، با هدف کمک به واحدها و تأسیسات گردشگری، مقرر شده میزان تسهیلات حمایتی دولت به این واحدها افزایش یابد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس، گفت: متقاضیان حوزه گردشگری اگر در سامانه موسوم به جانا به آدرس myst.mcth.ir یا سامانه تا به آدرس ta.mcth.ir ثبت نام کرده اند اطلاعات آنها در اختیار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس قرار خواهد گرفت و متقاضیانی که در این سامانه ثبت نام نکرده اند نیز باید سریعاً اقدام به انجام این کار کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی