[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: امروزه باید تولیدکننده را دریابیم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در جلسه بررسی سند پیشران توسعه استان با تسلیت شهادت فخری زاده دانشمند هسته کشور گفت: نگاه دوگانه و بعضاً حمایت شده کشور های غربی از تروریسم، منجر به توقف تلاش ها و گام های علمی کشور اسلامی ما نخواهد شد. 
رحیمی با تقدیر از خدمات قاسمی، رئیس سابق جهاد کشاورزی استان افزود: تغییر و تحول ها باید منجر به ارتقای کیفیت و عملکرد دستگاه‌ها شود و ما انتظار داریم تا عملکرد جهاد کشاورزی استان از قابل تقدیر به مطلوب و عالی تبدیل شود تا فعالیت کشاورزی استان همچنان پیشرو باشد. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه در سند پیشران استان امکان ارزیابی عملکرد مدیران و مسئولان دولتی و غیر دولتی وجود دارد اظهار داشت: در برخی موارد این سند، هماهنگی بخش خصوصی و دولتی منجر به تولید و اشتغال شده و اکنون استان فارس از مزایای اقتصادی و اجتماعی فعالیت کارخانجات و واحدهای تولیدی بهره مند شده است. 
 رحیمی با تأکید بر لزوم پیگیری اجرای کامل تعهدات مندرج در سند پیشران استان گفت: برخی مدیران به تکالیف خود عمل نکرده اند که مجموعه اقتصادی مکلف به پیگیری و رصد اجرایی شدن مصوبات سند پیشران است. 
استاندار فارس هماهنگی بین دستگاهی و پاسخگویی را از جمله ملزومات کاری برای اجرای سند پیشران عنوان کرد و افزود: امروزه باید تولید کننده را دریابیم و تولید و اشتغال، جهش و رونق تولید، تکلیف قانونی و اعتقادی است که ملزم به اجرای آن هستیم. وی با ارزیابی مثبت از اجرای سند پیشران خاطر نشان کرد: عملکرد دستگاه‌ها نشان دهنده تحقق 70 درصدی تعهدات آنان است و ما امیدواریم تا در تحقق جهش تولید موفق تر از گذشته عمل کنیم. 
گفتنی است این جلسه با بررسی سند پیشران استان پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی