[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

رئیس‌جمهور منتخب آمریکا: پیش چشم همه واکسن می‌زنم و فائوچی را نگه می‌دارم، روزنامه شیراز نوین

رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: به صورت علنی و در انظار عمومی واکسن مقابله با کروناویروس را برای نشان دادن امنیت آن به مردم، می‌زنم و دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد دولت در امور پاندمی کرونا را در دولتم حفظ خواهم کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا در گفت‌وگویی با شبکه خبری سی.ان.ان گفت: مردم اعتمادی به توانایی واکسن در مبارزه با کرونا ندارند و مهم است رئیس جمهور و معاونش چه می‌کنند.
کامالا هریس معاون بایدن که در این مصاحبه به وی پیوست، در ماه سپتامبر با انتقاد جمهوری خواهان روبه‌رو شد؛ چون گفته بود به واکسنی که تحت نظر دولت ترامپ توسط سازمان‌های بهداشتی آمریکا تأیید شده باشد، اعتماد نخواهد کرد. در همین حال آنتونی فائوچی، مشاور ارشد دولت در امور مبارزه با کرونا و مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا اوایل روز پنجشنبه با مشاوران بایدن در امور پاندمی دیدار کرد. بایدن نیز در مصاحبه با سی ان ان گفت که از فائوچی خواسته تا به عنوان مشاور ارشد پزشکی در دولت به کار خود ادامه دهد.
کامالا هریس، معاون بایدن نیز در این مصاحبه گفت که رئیس جمهور منتخب از کنگره خواسته تا لایحه ۹۰۸ میلیارد دلاری مطرح شده از سوی میانه‌روهای سنا را تصویب کند اما این را هم گفت که این مسئله را باید آغازی بر ارائه کمک‌ها در دوران پاندمی دید. بایدن گفت: مردم واقعاً آسیب دیده‌اند. آنها از مرگ می‌ترسند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی