[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

فرماندار ویژه لارستان: ساخت مسکن اقدام ملی در اولویت است، روزنامه شیراز نوین

فرماندار ویژه لارستان: 
ساخت مسکن اقدام ملی در اولویت است

جلیل حسنی فرماندار ویژه شهرستان لارستان با بیان اینکه ساخت مسکن اقدام ملی دراین شهرستان از اولویت‌های اساسی است، اظهار داشت: هر۲ هفته یک ‌بار جلسه بررسی رفع مشکلات طرح ملی مسکن تشکیل و این موضوع با جدیت دنبال می‌شود. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، در جلسه ای که به ریاست حسنی فرماندار ویژه لارستان و با حضور شبانی مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان و سایر کارشناسان و ارگان‌های ذی ربط تشکیل شد، ساخت مسکن اقدام ملی مورد بررسی قرار گرفت. فرماندار لارستان در این نشست با تقدیر از تلاش‌های انجام شده برای ساخت مسکن ملی اظهار داشت: مسئولان لارستان در تلاش برای رفع مشکلات بر سر راه طرح اقدام ملی مسکن هستند تا اجرای این پروژه بدون هر مانعی به سرانجام برسد و شهروندان بدون مسکن صاحب سرپناهی شوند. حسنی از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی که در طرح اقدام ملی مسکن دخیل هستند خواست تا به ‌شخصه پیگیر این موضوع باشند و مسائل را به زیرمجموعه‌ها ارجاع ندهند.
معاون فرماندار لارستان با بیان اینکه هر ۲ هفته یک ‌بار جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات این طرح را تشکیل می‌دهیم گفت: پیگیر موضوع هستیم، درخواست داریم خود مسئولان پیگیر این مهم باشند.
وی اضافه کرد: کمیته مربوطه دستگاه‌های خدمات رسان درذاین رابطه تشکیل و نتیجه اقدامات این کمیته اعلام شود. در این خصوص تفاهم نامه و صورتجلسه‌ای امضا شود و زمان‌بندی داشته باشد و این اقدام با نظارت معاون عمرانی فرمانداری انجام شود.
حسنی با تأکید بر اینکه تأمین زمین یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های اصلی برای افرادی است که تاکنون صاحب‌خانه نشده‌اند، ادامه داد: خدا را شکر زمین‌ها از سوی اداره کل راه و شهرسازی لارستان مشخص و به زودی تحویل بنیاد مسکن لارستان خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی