[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

بازدید سرزده رئیس‌کل دادگستری فارس از دادسرای ناحیه یک شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس در ساعات ابتدایی وقت اداری روز پنجشنبه با حضور سرزده در دادسرای ناحیه یک شیراز رسیدگی به پرونده‌های قضائی و عملکرد قضات و کارکنان این مجتمع قضائی را از نزدیک بررسی کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی در این بازدید ضمن دیدار با قضات و کارکنان شعب مختلف نحوه رسیدگی و پاسخ گویی به مراجعان و میزان رعایت شیوه نامه بهداشتی ابلاغ شده را مورد بررسی قرار داد. وی همچنین در دیدار با مراجعان به این دادسرا ضمن بررسی میزان رضایتمندی و پاسخ گویی مسئولان به بررسی چند پرونده و نحوه پیگیری شعب دادیاری و بازپرسی پرداخت.
نمانیده عالی قوه قضائیه در استان فارس در حاشیه بازدید از دادسرای ناحیه یک شیراز ضمن تقدیر از همکاران قضائی و اداری که با وجود محدودیت‌های ایجاد شده سنگر خدمت به مردم را حفظ نموده اند گفت: اجرای عدالت و رسیدگی به تظلم خواهی مردم امری تعطیلی بردار نیست؛ لیکن مجموعه قضائی در استان در دو هفته اخیر با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با حضور 50 درصد از همکاران و همزمان رعایت اصول بهداشتی به صورت مستمر پیگیر حقوق و تظلم خواهی مراجعان است.
 وی در ادامه بر رعایت نظم و انضباط همکاران تأکید کرد و بیان داشت: حفظ روحیه انقلابی، دقت، سرعت و حساسیت در پیگیری امور قضائی و تکریم و احترام به مردم اصول اساسی در دوران تحول در دستگاه قضائی و از تأکیدات ریاست قوه قضائیه است.
گفتنی است دادسرای ناحیه یک شیراز که در منطقه غرب این شهرستان واقع شده است که دارای 15 شعبه دادیاری و 7 شعبه بازپرسی است که مسئولیت ارائه خدمات قضائی در نواحی گسترده ای از مناطق غرب و شمال غرب، قسمت‌هایی از مرکز شیراز و بخش دشت ارژن را بر عهده دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی