[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

تحول در صدور سند روستایی ، روزنامه شیراز نوین

حاصل عملکرد بنیاد مسکن شهرستان زرقان طی دو ماهه گذشته تا کنون صدور 187 فقره سند روستایی و شهری در صدور سند مالکیت واحدهای شهری و روستایی حاصل تعامل بین دستگاهی بنیاد مسکن و اداره ثبت اسناد و املاک در این شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس هوشنگ عظیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرقان با تقدیر آقایی اردکانی رییس اداره ثبت املاک و اسناد این شهرستان خاطر نشان کرد: تعداد 44 فقره پرونده نیز طی هفته گذشته به اداره ثبت ارسال گردیده است و مقدمات صدور اسناد مالکیت بیشتری فراهم شده است. عظیمی با اشاره به اینکه تاکنون جهت محرومین شهرستان تعداد 15 فقره پروانه ساخت صادر گردیده است گفت: تأمین مسکن و سرپناه برای محرومان و نیازمندان در این شهرستان از جمله اولویت‌های پیش روست.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرقان خاطر نشان کرد: 4 واحد مسکونی مددجویان در این شهرستان اقدام به تخریب شده که به محض دریافت کد ورود به سامانه ثبت نهایی می‌گردند و عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد. عظیمی اضافه کرد: همچنین در راستای بهسازی روستاها با توجه به ابلاغ موافقت نامه‌ها شرح عملیات و اسناد مناقصه به معاونت عمران روستایی ارسال شده است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرقان با یاد آوری مزایای صدور اسناد مالکیت روستایی افزود: صذدور اسناد مالکیت برای واحد‌های روستایی برآیند یک کار تیمی است و همه تلاش‌ها معطوف به آن است که این مهم با هم افزایی بین دستگاهی تداوم و توسعه یابد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی