[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

برای ساخت مسکن محرومان تلاش می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان ارسنجان در نشستی با مدیر و کارشناسان بانک مسکن در این شهرستان موضوع ارزیابی و واریز اقساط به حساب متقاضیان مسکن محرومین را بررسی کرد و اظهار داشت : تلاش برای ساخت مسکن مددجویان و محرومان با مشارکت بنیاد مسکن و بانک در این شهرستان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس عزت محمودی در این نشست با برشمردن اولویت‌های کاری بنیاد مسکن در سال جاری اظهار داشت: تأمین مسکن مددجویان و نیازمندان از اولویت‌های اصلی بنیاد مسکن است که دنبال می‌شود.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان ارسنجان خاطر نشان کرد: در قالب تفاهم نامه بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه که احداث 3500 واحد مسکونی برای استان فارس لحاظ شده است، 30 واحد مسکونی به شهرستان ارسنجان اختصاص یافته است.
محمودی اضافه کرد: در گام نخست 9 میلیارد ریال اعتبار به این طرح اختصاص یافته که به صورت ستهیلات در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، تا کنون 5 متقاضی تحت پوشش کمیته امداد، 2 متقاضی تحت پوشش بهزیستی و 47 متقاضی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند.
وی با تشکر از رئیس و کارشناس بانک مسکن شعبه ارسنجان که ضمانت‌ها را به صورت زنجیره ای پذیرفته اند و نسبت به انعقاد قرارداد اقدام نمودند، گفت: مشارکت و همراهی بانک در تسریع اعطای تسهیلات و وام‌ها بسیار مؤثر است و امید است در روزهای آتی شاهد شتاب بخشی روند اعطای تسهیلات باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی