[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

کاروان مخدرها زیر ضربه پلیس ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری فارس از کشف یک تن و ٢٤٨ کیلوگرم هروئین در شیراز خبر داد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با اشاره به اینکه در پی این کشف سه نفر دستگیر و با دستور مقام قضائی روانه زندان شده اند، گفت: این محموله بزرگ در یک بونکر سیمان جاسازی شده بود و با همراهی و مشایعت یک خودرو سواری در حال حرکت به سمت شیراز بود که با احاطه اطلاعاتی بر موضوع و هماهنگی مقام قضائی این محموله قبل از هرگونه اقدام قاچاقچیان کشف و ضبط گردید.
وی با بیان اینکه هوشیاری پلیس مواد مخدر استان فارس در مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ستودنی است، گفت: در روزهای اخیر محموله‌های متعددی از مواد مخدر با هوشیاری پلیس و نیروهای امنیتی و با دستور قضائی توقیف و عوامل آن دستگیر شده اند که این روند نشان دهنده عزم و اراده جدی نیروهای امنیتی، انتظامی و قضائی استان در امر مبارزه با مواد مخدر است.
این مقام ارشد قضائی استان فارس تصریح کرد: مقابله و برخورد با سوداگران مرگ همواره از اولویت‌های دستگاه قضائی است و توجه به سایر امور در مجموعه قضائی باعث نخواهد شد مسئولان قضائی از این وظیفه مهم در راستای سالم سازی فضای اجتماع و پاک کردن جامعه از آثار مخرب مواد مخدر غافل شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی