[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

مطالبات انباشته پیمانکاران پرداخت می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومى اداره کل راه و شهرسازى لارستان، در بازدید مهندس شبانى مدیرکل راه و شهرسازى لارستان از محور لار - جهرم و حضور در کارگاه پیمانکاران، آخرین وضعیت عملکردى در این محور مورد بررسى قرار گرفت. 
فرمان شروع تمامى جبهه هاى کارى در محور لار - جهرم توسط مدیرکل راه و شهرسازى لارستان به پیمانکاران و مشاوران حاضر در قطعه‌ها داده شد تا با رویکرد بازدهى در بخش هایى که از پیشرفت فیزیکى بیشترى برخوردار است، هر چه سریع تر اقدامات تکمیلى انجام و در دسترس عمومى قرار گیرد. مدیرکل راه و شهرسازى لارستان در این بازدید لزوم یکپارچگى در بخش هاى کارى به جهت سامان دهى براى بازگشایى مسیر را از اولویت‌ها دانست و تأکید کرد: على رغم اطلاع از مطالبات انباشته پیمانکاران از سال هاى گذشته با توکل بر خدا و پیگیرى هاى صورت گرفته و رایزنى هاى نماینده شهرستان هاى لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شوراى اسلامى براى تأمین اعتبار به این پروژه در آینده نزدیک انتظار مى رود سرعت بخشى در فعالیت پیمانکاران نیز در دستور کار شرکت هاى حاضر قرار گیرد.
وى افزود: با توجه به تسریع در روند کارى رعایت اصول کیفى نیز از الزامات ماست که با حساسیت موارد فنى از سوى مدیریت ساخت و توسعه راه هاى این اداره کل رصد خواهد شد و توزیع منابع ریالى نیز بر این اساس صورت خواهد گرفت. 
هم اکنون چهار شرکت پیمانکارى در قالب پنج قطعه مشخص شده تحت پیمان اند و همگى در حال فعالیت اند. 
* قطعه اول حدفاصل سه راهی زرین دشت- تونل وحدت به طول ۷ کیلومتر، شرکت پیمانکارى زیدون کوش.
* قطعه دوم تونل وحدت و دسترسی‌های طرفین آن به طول ۲ کیلومتر، شرکت پیمانکارى زیدون کوش.
* قطعه سوم به طول ٢٤ کیلومتر حدفاصل سه راهى منصور آباد به سه راهى آب باریک، شرکت پیمانکارى جهاد نصر فارس. 
* قطعه چهارم محدوده گردنه بریز به طول ۱۰ کیلومتر، شرکت پیمانکارى راه کوهپایه بویر.
* قطعه پنجم شامل دو ‌مقطع، از تقاطع بنارویه تا ابتدای گردنه بریز به طول ۱۸ کیلومتر و از روستای بریز تا گردنه دارابی به طول ۱۳ کیلومتر، شرکت پیمانکارى آب و خاک.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی