[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

دبیرخانه الگوی سامان در فرمانداری شیراز فعال می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با بیان اینکه دبیرخانه الگوی سامان در فرمانداری شهرستان شیراز فعال می‌شود، گفت: در این طرح بسته‌های پایه و تخصصی سلامت روان ارائه خواهد شد.
کیوان نیازی در جلسه هماهنگی بین بخشی الگویی خدمات جامع و یکپارچه سلامت روان و مراقبت‌های اجتماعی ایرانیان گفت: این طرح اجتماعی در استان‌های فارس، تهران، البرز، کرمان، خوزستان، کرمانشاه، کردستان، لرستان، سیستان و بلوچستان و آدربایجان غربی به طور همزمان اجرا می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از استانداری فارس، نیازی افزود: سازمان امور اجتماعی کشور نشانگرهای پیشرفت خدمات سامان را به صورت ماهانه در قالبی با عنوان ماه سنج جمع بندی می‌کند که در این طرح بسته‌های پایه و تخصصی سلامت روان ارائه خواهد شد. مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس افزود: شکل‌گیری شبکه جامع و یکپارچه خدمات سلامت روانی و اجتماعی ایرانیان تحت عنوان الگوی سامان به صورت پلکانی در سال‌های آتی ادامه خواهد داشت. نیازی گفت: عملکرد مدیران و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با موضوع الگوی سامان هرساله توسط استانداری و سازمان امور اجتماعی کشور ارزیابی و نتیجه فعالیت‌های صورت پذیرفته‌شان به وزارتخانه‌های متبوع گزارش خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی