[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

تعطیلی ۳ مرکز دندان‌پزشکی متخلف و غیرمجاز در شیراز، روزنامه شیراز نوین


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از تعطیلی سه مرکز دندان پزشکی متخلف و غیر مجاز در شیراز خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «علی اکبری» اظهار کرد: در پی اعلام شکایت به کارشناسان اداره نظارت بر دندان پزشکی و کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی مبنی بر فعالیت تعدادی از متخلفان و فعالان غیر مجاز در زمینه دندان پزشکی، موضوع تحت بررسی قرار گرفت. او با بیان اینکه اداره دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه متولی نظارت بر امور دندان پزشکی است، افزود: در راستای نظارت مستمر بر مراکز دندان پزشکی طی بازدید مشترک کارشناسان اداره نظارت بر دن دانپزشکی و کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی، دو مرکز غیرمجاز ارائه خدمات دندان پزشکی و یک مرکز دندان پزشکی متخلف به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی با دستور مقام قضائی تعطیل شد.
معاون درمان دانشگاه با تأکید بر اینکه هرگونه فعالیت در امور بهداشتی درمانی مستلزم دریافت مجوز از وزارت بهداشت است، گفت: اقدام به فعالیت غیرمجاز در این زمینه، مداخله در امر پزشکی محسوب شده و برابر قوانین جاری با متخلفان برخورد می‌شود.
دکتر اکبری با بیان اینکه لازم است افراد تنها از مراکز دارای مجوز، خدمات موردنیاز خود را دریافت و از مراجعه به مراکز غیرمجاز خودداری کنند، توصیه کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با شماره ۱۸۱۹ مرکز شبانه روزی پایش مراقبت‌های درمانی تماس بگیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی