[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

کشف زمین‌خواری ۱۳۰میلیاردی در قلات، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 50 هکتار از اراضی ملی به ارزش 130 میلیارد ریال در تپه سبز «قلات» شهرستان شیراز خبر داد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی شکایت اداره منابع طبیعی در خصوص تصرف اراضی ملی به متراژ 500 هزار متر مربع در تپه سبز «قلات» شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان ضمن هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و مطلع شدند 2 نفر به هویت معلوم زمین‌های منابع طبیعی را تصرف و اراضی را قطعه‌بندی و با اغفال مشتریان غیر بومی، آنها را به فروش و اقدام به ساخت و سازهای غیر مجاز کرده‌اند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه مأموران موفق شدند در این خصوص هر 2 نفر که حدود 50 هکتار از اراضی را به صورت غیر قانونی به تصرف خود درآورده بودند دستگیر کنند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش زمین‌های مذکور را 130 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
سردار «حبیبی» با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست هرگونه اخبار در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز و تغییر کاربری در اراضی را به مرکز فوریت‌‌های پلیسی 110 گزارش کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی