[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۷
  • دوره جدید

انتصاب سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان فراشبند، روزنامه شیراز نوین

با حکم مدیرکل ورزش و جوانان فارس، سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان فراشبند منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، عباس حاجی زاده در حکمی نصراله نظری علمدارلو را به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان فراشبند منصوب کرد.
در حکم مدیر کل ورزش و جوانان به نظری علمدارلو آمده است:
با عنایت به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی ، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فراشبند منصوب می‌گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از اخلاص ، تدبیر و رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و تعامل هر چه بیشتر با همکاران و سازمان‌های مرتبط در توسعه کمی و کیفی ورزش و جوانان شهرستان در چهارچوب قوانین و مقررات نسبت به انجام وظایف و ماموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.
پیش از این مهرداد کریمپور ریاست اداره ورزش و جوانان فراشبند را بر عهده داشت.
در سوابق اجرایی نصراله نظری علمدارلو کارشناس اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، کارشناس تربیت بدنی اداره کل آموزش وپرورش فارس، معاونت مجموعه ورزشی شهید حمزه شیراز، دبیر تربیت بدنی اداره کل آموزش وپرورش فارس، عضو کمیته برگزاری و رئیس کمیته مترجمان مسابقات فوتسال آسیایی دانش آموزی، مدرس دانشگاه فرهنگیان و پیام نور شیراز از سال ۱۳۹۲تاکنون دیده می‌شود.
مراسم تودیع و معارفه مهرداد کریمپور و نصراله نظری علمدارلو صبح دیروز دوشنبه 17 آذر ماه با حضور صادق فروغی فرماندار شهرستان فراشبند، ایوب حسنی معاون توسعه منابع و پشتبانی اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از هیئت‌های ورزشی شهرستان فراشبند برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی